Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У 2017 РОЦІ ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ БРАЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У ФОРМІ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Про це під час проведення засідання громадської ради доповіла її голова Тамара Кучеренко

«Відповідно до плану роботи громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації в 2017 році було проведено 5 засідань. Інформація про засідання, роботу громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації та розглянуті на її засіданнях питання  та протоколи засідань постійно висвітлюється на офіційному веб –сайті Охтирської районної державної адміністрації та мережі Facebook»,-прозвітувала Т. Кучеренко.

Також голова громадської ради доповіла присутнім про участь в обласному форумі інститутів громадянського суспільства, який відбувся у грудні 2017 року.

Начальник служби дітей Наталія Зайцева та головний спеціаліст управління соціального захисту населення Тетяна Марченко доповіли присутнім членам громадської ради про роботу та проведені виконавчою владою в районі  заходи щодо запобігання насильства у сім’ї.

Громадська рада також затвердила орієнтовний план роботи на 2018 рік та вирішила звернутися до обласної ради, облдержадміністрації та Чернеччинської сільської ради щодо вирішення питання ремонту об’їзної дороги.