Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПИТАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ У 2018 РОЦІ ТА ІНШІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ РОЗГЛЯНУТО ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ

Про стан та плани на 2018 рік щодо ремонту доріг в Охтирському районі доповів під час проведення засідання громадської ради при райдержадміністрації начальник філії «Климентівська ДЕД» Володимир Винокур

За його словами на поточний ремонт доріг в області  виділено 340 млн.грн. та 140 млн. грн. на їх утримання. На території Чернеччинської сільської ради заплановано відремонтувати дороги в селах Сонячне та Бугрувате на суму 5,5 млн.грн. 

«Цей зимовий період був ускладнений погодними умовами, тому для посипання доріг на наступний заплановано використати до 9 тис. м3 піщано - сольової суміші , у 2017 році було 5,5 тис. м3»,- зазначив В.Винокур.

Також під час засідання громадська рада розглянула не менш актуальне питання реформування системи публічних бібліотек та умови збереження клубних закладів в контексті децентралізації та об’єднання територіальних громад.

За словами начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Ніни Шаталової на території об’єднаних територіальних громад району працює 15 сільських будинка культури,  21 сільських клуба та 18 бібліотек. Закладів культури сільських рад, що не входять до ОТГ -3 сільських будинка культури, 1 сільський клуб, 3 сільських бібліотеки. В 23 закладах району  у 2017 році проведено ремонтні роботи на суму 4 093 276 грн. та зміцнено матеріально-технічну базу на суму 1 122 291 грн. Протягом 2017 року у клубних закладах району проведено близько 700 культурно –масових заходів.

Директор КЗ «Охтирська ЦРБС» Юлія Хоменко доповіла присутнім про зміни в структурі комунального закладу, яка налічує 4 одиниці. У 2017 році з районного бюджету було виділено кошти на придбання нової літератури, комп’ютерів та оргтехніки. В районній бібліотеці здійснено заміну вхідних дверей та вікон на суму 34500 грн., ремонт холу -39249 грн.

Ю.Хоменко також зазначила, що районна бібліотека продовжує здійснювати методичний супровід усіх бібліотек району зокрема й тих, котрі входять у громади. Так Чернеччинська сільська рада уклала угоду щодо здійснення районною бібліотекою методичного супроводу бібліотек сільської ради.