Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕННЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

02 лютого 2022 року проведена нарада за участі керівника апарату Охтирської районної державної адміністрації Ларисі ГРИГОРЕЦЬ та начальника відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської районної адміністрації Світлані ЯРОШЕНКО на тему: «Проведення класифікації посад державної служби».

Начальник відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської районної адміністрації Світлана ЯРОШЕНКО повідомила, що у всіх державних органах розпочався процес класифікації посад. У подальшому це стане основою для впровадження нового рівня оплати праці на державній службі.

Наказом НАДС № 246-20 затверджено «Каталог типових посад державної служби і критерії віднесення до таких посад». Каталог визначає перелік сімей та рівнів типових посад державної служби, містить їх опис та інші критерії, що допоможуть провести класифікацію різних посад держслужби. Розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 24.01.2022 № 14- ОД «Про проведення класифікації посад державної служби» утворено класифікаційний комітет райдержадміністрації.

Втім, найперше «Каталог типових посад державної служби і критерії віднесення до таких посад» стане у нагоді учасникам експериментального проєкту щодо запровадження системи оплати на основі класифікації  посад (розпорядження КМУ від 11.11.2020 №1414-р). А це: Секретаріат Кабінету Міністрів, Міністерство фінансів, Міністерство цифрової трансформації, НАДС з територіальними підрозділами. І лише після успішної апробації, з урахуванням необхідних доопрацювань, Класифікацію посад поширять на інші державні органи.

По завершенню наради було наголошено про актуальність впровадження в дію даного проекту у Охтирській районній державній адміністрації.