Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ОХТИРЩИНА ВІДПРАВИЛА ЧЕРГОВИХ ПРИЗОВНИКІВ

 

В Охтирському районі продовжується робота по забезпеченню заходів із проведення осіннього призову 2015 року. Цього дня чотирьох юнаків з Охтирщини було відправлено до обласного військового комісаріату для проходження ними строкової військової служби в Збройних силах України.

Як зазначив завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Олександр Брень призовники нестимуть строкову службу у військових частинах Збройних сил України, розташованих виключно на мирній території. Це Київська, Житомирська, Чернігівська області та частина Західної України. Брати участь у військових діях на сході нашої держави вони не будуть.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року відповідно до Указу Президента №88/2015 від 17.02.2015 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році" стартував черговий призов на строкову військову службу до лав Збройних сил України.

Відповідно до Указу Президента на службу призиваються громадяни України, придатні за станом здоров’я, віком від 20 до 27 років, або яким на момент відправки у військову частину виповнилось 20 років і які не мають законних підстав для звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу.