Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ОХТИРЩИНІ КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ТА ВІЙСЬКОМАТ ПРОВОДЯТЬ ЗУСТРІЧІ З МІСЦЕВИМ НАСЕЛЕННЯМ

Таким чином військові за сприяння очільників району хочуть вирішити два завдання – відібрати бажаючих на військову службу за контрактом та забезпечити достойною роботою тих, хто з якихось причин не знайшов себе у цивільному житті. Зустріч у селі Хухра з активом села – одна з цілої низки візитів до населених пунктів Охтирського району, що заплановані на найближчі тижні тимчасово виконуючим обов’язки голови Охтирської райдержадміністрації Наталією Окрайченко  

 

«Зважаючи на напрямок реформування армії та загальну тенденцію серед людей щодо пошуку роботи, яка гідно оплачується, ці завдання тісно пов’язані. Адже вже зараз чітко спостерігаються позитивні зміни щодо соціальних стандартів проходження військової служби», - наголосила Наталія Окрайченко.

Детально про переваги служби за контрактом розповідав  старший офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів, солдат запасу капітан Андрій Шандиба. Це збільшення грошового забезпечення до рівня від 7 тисяч гривень, можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги тощо. Зростає і конкурентоспроможність професії військового на ринку праці.

«З початку року контракти підписали 38 чоловіків з Охтирки та району», - зазначає військовий. – «Ще частина чекає своєї черги та проходить медичний огляд і професійно-психологічний відбір». Та говорить про необхідність всебічного інформування населення: зустрічі, друковані буклети тощо.

      

До речі, ознайомитися з інформацією щодо контрактної служби у Збройних силах України можна на офіційному сайти Охтирської районної державної адміністрації та на сторінці адміністрації у Facebook.