Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

АБИ ПОПЕРЕДИТИ ВИПАДКИ НЕЗАКОННОГО ЗБЕРІГАННЯ ТА КОРИСТУВАННЯ ЗБРОЄЮ

4 квітня 2016 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Наталії Окрайченко відбулося засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, а також питань безпеки громадян України щодо недопущення ситуацій незаконного користування зброєю в Охтирському районі та її зберігання

А причиною термінового зібрання став випадок у селі Жовтневе: громадянин, який нещодавно повернувся з зони проведення антитерористичної операції, на території свого домоволодіння підірвав дві гранати. 

Правоохоронців викликала сусідка, яка почула звуки вибуху. Оперативно-слідча група, що прибула на місце події, виявила дві свіжі воронки від вибухів та осколки гранат. Крім того, в його будинку знайшли предмети, схожі на бойову гранату Ф-1, тротилову шашку вагою 400 грамів, пакунок з сигнальними ракетами та кілька набоїв різного калібру.

«Нині чоловік затриманий до з‘ясування всіх обставин події. Стосовно нього відкрите кримінальне провадження», - повідомив заступник начальника Охтирського відділу поліції Валерій Григалюнас. Колишньому військовому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

«Необхідно вжити всіх можливих заходів щодо недопущення аналогічної ситуації», - наголосила тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Наталії Окрайченко. За результатами засідання вирішили рекомендувати селищному, сільським головами повідомляти Охтирський ОМВК про повернення демобілізованих з зони проведення антитерористичної операції,  звернутися до командирів військових частин з проханням ретельного контролю щодо наявності нелегальної зброї у громадян, які звільняються з військової служби.