Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СВЯТКОВІ ДНІ ПОСИЛЯТЬ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Розширену нараду за участю представників правоохоронних структур провів сьогодні керівник апарату Охтирської районної державної адміністрації Володимир Гуць

На Великодні та травневі свята  з метою недопущення конфліктів у місцях скупчення людей цілодобово у посиленому режимі  готовності працюватимуть працівники Служби безпеки України, Національної поліції, Охтирського ОМВК, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Ми повинні вжити всіх необхідних заході аби уникнути конфліктів та масових заворушень під час свят, слід не допустити порушень громадського спокою, будь-яких провокацій у місцях скупчення громадян», - наголосив посадовець.

Під час засідання присутні проаналізували готовність району до проведення Великодніх та травневих свят і уточнили план заходів, що будуть здійснюватися з метою недопущення конфліктних ситуацій.

«Зважаючи на події в Україні, ми повинні бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій. До цього повинні бути готовими і мешканці району» - зазначають правоохоронці і  закликають громадян до пильності та відповідальності.

У випадку потрапляння у поле зору підозрілих транспортних засобів, предметів та осіб, про наміри та факти здійснення злочинів та надзвичайних ситуацій невідкладно повідомляти на телефонні лінії: «101», «102», «103» або на гарячу лінію телефону Охтирської райдержадміністрації 2 21 50.