Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ПОЛІТИКУ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ЯК ВАЖЛИВОЇ ПЕРЕДУМОВИ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ

Заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль приймав участь у 16-му засіданні Комісії Ради Європи з питань гендерної рівності, що днями проходило у місті Страсбург (Французька Республіка)

Заступник Міністра поінформував учасників засідання про хід виконання Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Основні завдання Мінсоцполітики на найближчі три роки будуть сфокусовані на скороченні гендерної нерівності в економічній, політичній сферах, подоланні гендерних стереотипів.

„У новому Парламенті частка жінок перевищує 20 відсотків. Це найвищий рівень представництва жінок у Раді з 1991 року. Збільшилось також представництво жінок у новому Уряді. Серед Міністрів 30 відсотків жінок. Уже у цьому році Парламент ухвалив новий Виборчий кодекс. Гендерна квота забезпечить представництво у виборчих списках щонайменше 40% осіб однієї статі”, – зазначив Олег Коваль.

Посилення діалогу та співробітництва із забезпечення ґендерної рівності у сфері зайнятості, освіти та навчання, економічної та суспільної діяльності, а також у процесі прийняття рішень є частиною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.