Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Надання адміністративних послуг

Відповідно до розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 27.11.2019 №206-ОД "Про оптимізацію апарату  Охтирської  районної державної адміністрації та структурних підрозділів без статусу юридичних осіб публічного права" ліквідовано відділ надання адміністративних послуг апарату Охтирської районної державної адміністрації


Надання адміністративних послуг в Охтирському районі здійснюють:

«Центр надання адміністративних послуг»  Охтирської міської ради (42700, Сумська область, м. Охтирка, вул. Незалежності, 5)

 «Центр надання адміністративних послуг» Тростянецької міської ради (42600, Сумська область,  м. Тростянець, вулиця Миру, 6)

 Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Кириківської селищної ради (42830, Сумська область, Охтирський  район, смт Кириківка  вул. Широка , 12)

 Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Чупахівської селищної ради (42722, Сумська область, Охтирський район, смт Чупахівка, вул. Воздвиженська, буд.53)

 Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Чернеччинської сільської ради (42744, Сумська область, Охтирський район, с. Чернеччина, вул. Готеляка, 2)

 «Центр надання адміністративних послуг»  Боромлянської сільської  ради (42621, Сумська обл., Охтирський район, с. Боромля, вул. Сумська, 10)

 Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Великописарівської  селищної ради (42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1)


 

 

УРЯД ПРОДОВЖУЄ СПРОЩУВАТИ ДОСТУП ДО ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень у напрямку спрощення доступу до державних послуг

За словами Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ, серед них –документ, який актуалізує та розширює перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП.

ЄМАЛЯТКО – ВИБІР ПОНАД 50% УКРАЇНСЬКИХ БАТЬКІВ

Цього тижня кількість новоспечених батьків, що обирають комплексну послуг єМалятко, сягнула 51,37%. Це кожна друга українська родина

Завдяки практиці об’єднання послуг за життєвою подією в батьків з’явилася можливість, крім реєстрації народження дитини та свідоцтва про народження, отримати ще +7 додаткових послуг за однією заявою.

СЕРВІС ЄМАЛЯТКО ПОЛЕГШИТЬ ЖИТТЯ БАТЬКІВ НОВОНАРОДЖЕНОГО

На Diia Summit, який проводило Міністерство цифрової трансформації, представили новий сервіс єМалятко, над яким, в тому числі, працювали Міністерство охорони здоров'я, НСЗУ. Це – гарна новина для майбутніх та новоспечених батьків, адже не треба бігати з паперами, літати будуть дані

єМалятко – послуга для батьків новонароджених, яка дозволяє за однією заявою отримати від різних органів влади без відвідування цих установ до 10 послуг. Це – державна реєстрація народження, визначення походження дитини, її належності до громадянства України, реєстрація місця проживання, призначення допомоги, реєстрація в Реєстрі пацієнтів ЕСОЗ тощо.

В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

27 серпня запрацював Гід з державних послуг – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування

Раніше в Україні не було єдиної платформи, де можна було б дізнатися про будь-яку державну послугу у зручній формі. Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) на порталі Дія містить повну та достовірну інформацію щодо 1 000 послуг – про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json.

More Articles...

  1. З 1 ЧЕРВНЯ НА СУМЩИНІ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС «ЄМАЛЯТКО»
  2. ЗАПУСК НОВОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ
  3. ЩЕ 4 ЦНАПИ ВІДКРИЮТЬСЯ НА СУМЩИНІ ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»
  4. У 2020 РОЦІ ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗМІР АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ!
  5. ПОНАД 3,3 МЛН ГРН НАДІЙШЛО ДО БЮДЖЕТІВ СУМСЬКОГО РЕГІОНУ У 2019 РОЦІ ЗА НАДАНІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
  6. ПОНАД 483,6 ТИС. АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН НАДАНО ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ СУМЩИНИ
  7. ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА ТА ЧУПАХІВСЬКА ОТГ СТВОРЮЮТЬ СВОЇ ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
  8. З 2020 ВСТУПАЄ В ДІЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Е-МАЛЯТКО» ЩОДО КОМПЛЕКСНОЇ ДОПОМОГИ БАТЬКАМ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ
  9. УРЯД ВНІС ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ 707 ІНВЕСТПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ НА СУМУ 6,9 МЛРД ГРИВЕНЬ
  10. ЧЕРГОВА ПРОГРЕСИВНА ЕЛЕКТРОННА ПОСЛУГА ВІД ДЕРЖАВИ «Е-МАЛЯТКО» БУДЕ ДОСТУПНОЮ З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ