Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА ТА ЧУПАХІВСЬКА ОТГ СТВОРЮЮТЬ СВОЇ ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Сьогодні під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки  голови райдержадміністрації Наталії Окрайченко відбулася спільна нарада з головами сільських рад та ОТГ району

Під час наради опрацьовано перспективний план розвитку мережі надання адміністративних послуг, який сформовано Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

«Враховуючи передбачувану оптимізацію районних державних адміністрацій, формування моделі надання адміністративних послуг є доволі суттєвим питанням, розгляд і вирішення якого потребує спільних рішень»,- зауважила Наталія Василівна.

В ході наради надано спільні пропозиції щодо моделі надання адміністративних послуг мешканцям об’єднаних територіальних громад району.

Так, у 2020 році запрацюють центри надання адміністративних послуг у Чернеччинській ОТГ з січня, а в Чупахівській ОТГ з червня. Голови Комишанської та Грунської ОТГ під час наради досягли домовленостей з Чернеччинською та Чупахівською ОТГ щодо делегування повноважень в частині надання адміністративних послуг, зокрема щодо створення на підвідомчий території віддалених робочих місць.

В ході наради було також піднято питання щодо співфінансування та утримання районних закладів культури.