Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПУСК НОВОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

Уже цього року планується в масштабах всієї країни запровадження системи фронт-офісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ

Тепер для подачі документів на призначення житлової субсидії  людині не треба буде їхати у районний центр.

В рамках проекту “соціальна громада” Міністерство соціальної політики України допомагає ОТГ скоротити шлях між людиною та соціальним працівником.

До кінця 2020-го року у кожній створеній громаді будуть свої фахівці.

 Нова модель послуг працюватиме за принципом „єдиного вікна” - всі документи оформлюються в одного спеціаліста за місцем проживання/мешканця. Фахівець ОТГ самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію, що дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

“Фронт-офіси лише прийматимуть документи та видаватимуть результати обробки заявникам. При цьому опрацюванням документів займатиметься “бек-офіс”, в який інформація направлятиметься одразу із декількох “фронтів”.

Щоб стимулювати ОТГ до розвитку цієї системи,  Мінсоцполітики платитиме за кожен прийом документів із державного бюджету.

Така ініціатива наблизить соціальні сервіси до людей і дозволить їм значно зекономити свій час та зусилля, а також і пришвидшить обмін та опрацювання інформації.