Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЄМАЛЯТКО – ВИБІР ПОНАД 50% УКРАЇНСЬКИХ БАТЬКІВ

Цього тижня кількість новоспечених батьків, що обирають комплексну послуг єМалятко, сягнула 51,37%. Це кожна друга українська родина

Завдяки практиці об’єднання послуг за життєвою подією в батьків з’явилася можливість, крім реєстрації народження дитини та свідоцтва про народження, отримати ще +7 додаткових послуг за однією заявою.

Ще рік тому, для того щоб отримати всі необхідні послуги для малюка, батькам доводилося відвідувати 11 держустанов, бігати кабінетами, збирати та подавати близько 37 різних документів. А також власноруч заповнювати заяви та повертатися в установи по результат отримання послуги. У середньому це займало близько 10 днів.

Тепер єМалятко надає можливість отримати необхідні послуги за однією електронною заявою онлайн на порталі Дія або з допомогою адміністратора в пологовому будинку, відділі ДРАЦС чи ЦНАП за 10-20 хвилин. 

Рівень задоволеності послугою єМалятко становить 90-100%. А 96% користувачів готові радити сервіс друзям та знайомим, що говорить про високий відсоток лояльності користувачів. 

Сервіс єМалятко доступний онлайн, а також офлайн – у 780 населених пунктах. Загалом, це 1 390 точок доступу: 71 пологових, 735 ЦНАП, 584 ДРАЦС та 4 504 адміністраторів. Повний перелік місць, де можна скористатися єМалятко, доступний за посиланням.

За матеріалами сайту Мінцифри: https://thedigital.gov.ua/news/emalyatko-vibir-ponad-50-ukrainskikh-batkiv