Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА! ПРИ ОХТИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ФОРМУЄТЬСЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ!

Охтирська районна державна адміністрація розпочинає прийом пропозицій з формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності (далі Координаційна рада)

Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються у друкованій та електронній формі з 01.08.2023 до 14.08.2023 включно за адресою: м. Охтирка, вул. Київська,1 приміщення Охтирської районної державної адміністрації каб. № 6, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. /.

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВАНУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації інформує, що 19.06.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ПАТ «УКРНАФТА»  розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі — Реєстр) повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо провадження видобування на Хухринському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин – вуглеводнів (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті, конденсат, супутні корисні копалини: етан, пропан, бутани) після проведення технічного переоснащення обєктів родовища (номер справи у Реєстрі 8471).

ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЇХНІХ РОДИН СТАРТУЄ НАБІР НА БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ В ІТ-СФЕРІ

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  «Основи роботи з базами даних», який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe

Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки.

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Сьогодні, виконуючий обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації -начальника районної військової адміністрації Павло РОЖЕНКО та керівник апарату Лариса ГРИГОРЕЦЬ привітали колектив адміністрації з Днем Державної служби

«Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби! Ваша праця є важливою складовою розвитку нашої держави. Завдяки вашій відданості, професіоналізму та наполегливості ми створюємо умови для стабільного функціонування державних інституцій, забезпечення прав і свобод громадян під час режиму воєнного стану в нашій державі»,-лунали привітання від керівництва адміністрації.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 7 серпня 2024 року конкурсу з відбору психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги з метою їх включення до Реєстру психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги

ЖИТТЯ УКРАЇНИ МАЄ ЗБЕРЕГТИСЯ, І ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ, ЗОКРЕМА, ЕНЕРГЕТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

Дорогі українціукраїнки!

Провів сьогодні засідання Ставки, присвячене передусім захисту енергетики від російських ударів та захисту наших людей від наслідків російського енерготерору.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТЕСТУВАННІ

Освітньою платформою Національного Фестивалю «Код Нації» оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави

Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави.

ВЕТЕРАНИ: ЯК СПОНУКАТИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА

У цьому питанні надважливо знайти фахівця, який спеціалізується на роботі з бойовим травматичним досвідом, має досвід роботи з ветеранами. Тут може зарадити ветеранська спільнота, яка має досвід звернень й інформацію про тих, хто справді здатен допомогти

Рішення про звернення до психолога не ухвалюється легко. Особливо в нашій країні, де культура звернення по таку допомогу лише формується, де ще живі упередження та стереотипи навколо теми ментального здоров’я. Ветерани і ветеранки також відчувають на собі їх вплив, однак питання звернення до фахівця за наявності підстав є дуже важливим.

40 ГЕРОЇВ ІЗ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧЕНІ ДЕРЖАВНИМИ НАГОРОДАМИ ПОСМЕРТНО

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ вручив державні нагороди – ордени «За мужність» III ступеня – сім’ям загиблих військовослужбовців

Очільник області висловив співчуття рідним загиблих героїв та підкреслив, що кожен наш герой, який віддав своє життя заради майбутнього країни, навіки залишиться в нашій пам’яті.

Еще статьи...

  1. IV ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ІСТОРІЙ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»
  2. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОГО КРИМУ, ЯКІ ХОЧУТЬ НАВЧАТИСЯ У ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКОЛАХ УКРАЇНИ
  3. МЕШКАНЦІ ПРИФРОНТОВИХ ОБЛАСТЕЙ ОТРИМАЮТЬ ВАУЧЕРИ ДЛЯ РЕМОНТУ ПОШКОДЖЕНОГО ОБСТРІЛАМИ ЖИТЛА
  4. ГОТУЄМО РІШЕННЯ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ БІЛЬШ НАДІЙНИМ ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
  5. ЦЬОГО РОКУ ПОСЛУГА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» СТАЛА ДОСТУПНОЮ І ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ РОДИН
  6. ВЕТЕРАНИ МОЖУТЬ БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ
  7. ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ ЗАПУСКАЄ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ МОЛОДДЮ СЕРТИФІКАТІВ НА КНИЖКИ
  8. ЗВІЛЬНЕННЯ ВОЛОДИМИРА АРТЮХА З ПОСАДИ: КОМУ ВИГІДНА ДЕЗІНФОРМАЦІЯ
  9. ЗАРАЗ – ЖОДНИХ ПАУЗ, МИ ЗРОБИЛИ ПЕРШИЙ ВІДЧУТНИЙ КРОК ДО МИРУ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА
  10. ПОНАД 18 ТИСЯЧ ДОЗ ВАКЦИНИ ПРОТИ ДИФТЕРІЇ ТА ПРАВЦЯ ДЛЯ РУТИННИХ БЕЗОПЛАТНИХ ЩЕПЛЕНЬ ДОСТАВЛЕНО В УКРАЇНУ