Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЮНІ ХУДОЖНИКИ СУМЩИНИ ВІДВІДАЛИ СТОЛИЦЮ УКРАЇНИ ТА ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

До Дня Святого Миколая було відзначено за активність 20 учнів закладів освіти Сумської області, які брали участь у конкурсі малюнків до новорічно-різдвяних свят «Замалюємо війну»

За сприяння Сумської обласної військової адміністрації для дітей було організовано поїздку до м. Київ, де на них чекала цікава зустріч з народними депутатами Верховної Ради України, майстер-клас з виготовлення новорічних сувенірів.

РЕАБІЛІТАЦІЯ КУЛЬТУРОЮ: МАЙСТРИ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ В ГРОМАДАХ МОЖУТЬ ДОЛУЧАТИСЯ ДО РЕАБІЛІТАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ

Про цілющу силу мистецтва та новітні методики, які можуть використовуватись під час немедичної реабілітації ветеранів в Україні та на Сумщині під час брифінгу в Офіційному медіацентрі Сумської ОВА розповів директор Департаменту культури, туризму та релігій Сумської ОДА Юрій ГЛАДЕНКО

Під час виступу на брифінгу, який має назву «Галузь культури в умовах війни» Юрій Гладенко звернув увагу на важливу місію креативного сектору в питаннях реабілітації за допомогою мистецтва.

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕАТР ІМ. М. ЩЕПКІНА ВІДВІДАВ З ГАСТРОЛЯМИ М. КИЇВ

Наприкінці жовтня 2023 року відбулися гастролі Сумського національного академічного театру ім. М. Щепкіна в Києві

На сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка 26 жовтня театром було представлено «Тригрошову оперу» за п’єсою Б. Брехта на музику К. Вайля у постановці заслуженого артиста України Максима Булгакова.

У СУМАХ ВИЙШОВ ДРУКОМ 27-Й ВИПУСК АЛЬМАНАХУ «СЛОБОЖАНЩИНА»

У Сумському видавництві «Мрія» вийшов друком 27-ий випуск альманаху «Слобожанщина», підготовлений обласною організацією Національної спілки письменників України

Цьогорічне число видання формувалося в умовах воєнного часу, тож, як зазначено в анотації, твори місцевих майстрів пера пронизані духом патріотизму та віри в перемогу над російськими загарбниками.

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО: ЧЕРЕЗ ПЕРЕКЛАДЕНІ КНИГИ УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ СВІТ МАЄ БІЛЬШЕ ДІЗНАТИСЯ ПРО НАШУ ІСТОРІЮ, КУЛЬТУРУ ТА СЬОГОДЕННЯ

23 квітня у світі відзначають День книги та авторського права. Свято вперше організували у Каталонії 1926 року, але у світі його відзначають із 1996 року, коли ЮНЕСКО запровадило його на офіційному рівні. Цей день є датою смерті Вільяма Шекспіра, Інки Ґарсіласо де ла Веґи, а також днем народження Моріса Дрюона, Галдора Лакснесса, Мануеля Вальєхо. Цього ж дня народився український письменник Григір Тютюнник

Нині Україна продовжує знайомити світ зі своєю літературою через українські книжкові полички. Проект ініціювала перша леді Олена Зеленська спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури та інформаційної політики та Українським інститутом книги.

Еще статьи...

  1. «ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ’ЯТКИ» ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОНКУРСУ ДЛЯ ВІКІПЕДІЇ
  2. ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «КАРАМЕЛЬКИ» ЗДОБУВ ДИПЛОМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ
  3. ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ «КИЇВСЬКА КНИГА РОКУ» У 2022 РОЦІ
  4. ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ІСТОРІЙ ПІД ГАСЛОМ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА − КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»
  5. УВАГА: ЛІТЕРАТУРНО-ТЕАТРАЛЬНИЙ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  6. ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ
  7. УВАГА: КОНКУРС!
  8. МКІП: ВЕРХОВНА РАДА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЗАБОРОНУ РОСІЙСЬКОЇ МУЗИКИ ТА КНИЖОК
  9. НА СУМЩИНІ СТВОРЮВАТИМУТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ У СФЕРІ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ ТА КРАФТОВОГО ВИРОБНИЦТВА
  10. СУМЩИНА СТАЛА ФІНАЛІСТОМ У НОМІНАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ» ТУРИСТИЧНОЇ ПРЕМІЇ UKRAINE TOURISM AWARDS 2021