Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

В ОБЛАСНОМУ КЛІНІЧНОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНУ ГІНЕКОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ

Реновація операційної відбулася відповідно до всіх норм і вимог державних будівельних норм з інсталяцією сучасного ендоскопічного обладнання.

Так, завдяки допомозі обласної влади у закладі проведено ремонтні роботи операційного блоку та закуплено вкрай необхідне хірургічне обладнання: – надсучасну лапароскопічну стійку з гістерорезектоскопом KARL STORZ.

Весь цей комплекс сучасної апаратури дозволяє проводити хірургічне лікування пацієнтів в максимально безпечних та комфортних умовах як для пацієнтів, так і для хірургів.

Присутня на відкритті заступниця голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО зазначила, що оновлення операційної та встановлення сучасного обладнання – це важливий крок до поліпшення надання акушерсько-гінекологічної допомоги пацієнткам області.

«Цей заклад є надкластерним, де відповідно надається високоспеціалізована та якісна допомога для збереження жіночого здоров’я та відновлення репродуктивних функцій. Тож завдяки встановленому інноваційному обладнанню перинатальний центр має змогу відповідати високим стандартам у наданні медичної допомоги, значно розширити спектр послуг та продовжити контрактування з НСЗУ за відповідними пакетами медичних гарантій», – прокоментувала вона.

Директор комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний перинатальний центр» Марина НЕЧИПОРЕНКО зауважила, що лапароскопія наразі є золотим стандартом оперативної гінекології через ряд переваг. Зокрема, це максимальна безпека пацієнта, мінімальна шкода для здоров’я жінки, короткий післяопераційний період, зменшення часу перебування в стаціонарі, швидке одужання та косметичний ефект для самих жінок. До того ж, сучасне обладнання оптимально спроектоване для комфорту пацієнтів та операційної бригади під час проведення оперативних втручань.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації