Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОПЛАТА СПОЖИВАЧІВ ЗА НАДАНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГИ Є ОСНОВНИМ ДЖЕРЕЛОМ НАДХОДЖЕНЬ ПІДПРИЄМСТВ ЖКГ

На сьогодні в умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 років одним із проблемних питань, що потребує особливої  уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Тож, велику роль у своєчасній та якісній підготовці підприємств-надавачі житлово-комунальних послуг є необхідність оплати споживачами отриманих житлово-комунальних послуг та ненакопичення боргів перед підприємствами галузі.

Погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального періоду 2022/2023 років є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до населення з проханням вчасно та у повній мірі сплачувати за спожиті теплову і електричну енергію, природний газ, воду.

Наголошуємо, що оплату за спожиті житлово-комунальні послуги можна здійснювати за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощадбанк24», «Приватбанк24», «МоноБанк» та інші, що дасть змогу не стояти в чергах до каси і не створюватиме загрозу інфікування КОВІД-19 та убезпечить клієнтів і працівників банківських установ /поштових відділень під час повітряної тривоги.

Також важливе  значення має стан розрахунків за спожиті послуги споживачами, що отримують монетизовані пільги та субсидії.

У зв’язку з цим, просимо споживачів, які отримали монетизовані пільги та субсидії, вчасно сплачувати за надані Вам житлово-комунальні послуги і використовувати надані пільги за призначенням.