Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОНАД 1 МЛРД ГРИВЕНЬ ЗАОЩАДИЛА СУМЩИНА В СИСТЕМІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Так, за 2019 рік Сумська область заощадила 636 млн гривень, а за початок 2020 року– вже 401 млн гривень. Про це повідомила радник з питань муніципальних фінансів Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Ірина АЛЄЄВА

«Ця економія – різниця між сумою коштів, яку замовник планував витратити на закупівлю, і сумою, яку витратив по факту. До появи системи ProZorro мова про економію від очікуваної вартості йшла не часто. Тому 1 мільярд гривень – це сума, яку могли б втратити платники податків Сумщини, якби не конкуренція на торгах», – коментує Ірина Алєєва.

ПРЕДСТАВНИКИ ОТГ СУМЩИНИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З НОВАЦІЯМИ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Близько 70 фахівців з об’єднаних територіальних громад Сумщини – члени тендерних комітетів, фахівці з публічних закупівель місцевих рад – взяли участь першій частині дводенного онлайн-семінару, що викликав значну зацікавленість всіх учасників

Експерт ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Юрій КУЗЬКО детально розповів про підготовку проєктів договорів. Зокрема наголошував, що замовник у складі тендерної документації відкритих торгів повинен розмістити проєкт договору з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Умови договору не мають відрізнятись від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ: БІЗНЕС-ФОРУМ «UNIFORM&INNOVATIVE’2020: НОВАЦІЇ ТА ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів  та взуття  проведе         5 грудня 2019 року Бізнес-форум «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна (І. Кудрі), актова зала ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості»