Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО – НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про це під час робочої зустрічі з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валерієм ПАВЛЮКОМ наголосив керівники району Віталій СУПРУН

«Сьогодні особлива увага керівництва району  надається питанням соціального захисту учасників антитерористичної операції та сімей, які втратили своїх рідних, під час виконання обов’язку - захищаючи країну від російського агресора на Сході держави, - наголосив очільник району».

Важливою і дієвою, на думку Віталія СУПРУНА,  є Координаційна рада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Охтирському районі.

Валерій ПАВЛЮК зазначив, що організація системи координації надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей в Охтирському районі, яку покладено на ввірене йому управлінні, забезпечила чіткий контроль з цього питання. Так, станом на 24.10.2018 до управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації звернулося 17 осіб щодо продовження виплати допомог сім’ям з дітьми за місцем тимчасового перебування. З метою безперебійної виплати управлінням  забезпечена взаємодія з Державним підприємством «Інформаційно - обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», з Донецьким обласним центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, з Департаментом соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації щодо отримання електронних особових справ та інформації про періоди виплати призначених допомог. Для прискорення виплати використовуються всі наявні засоби зв’язку: поштовий, електронний, факс, телефон. Допомоги призначені 17 прибулим сім’ям за місцем тимчасового перебування вчасно.

Південне об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області надає до управління соціального захисту Охтирської районної державної адміністрації інформацію про осіб, які прибули з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з Луганської та Донецької областей та звернулись до Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області для здійснення виплати пенсії за новим місцем проживання.

Станом на 24.10.2018 з  Автономної Республіки Крим та м. Севастополя звернулось 6 осіб, з них 3 розселені по району. 1 взято на облік з 01.05.2014 року, 2 - з 01.12.2016 року та проводиться виплата пенсії. З Луганської та Донецької областей звернулось 270 осіб, які розселені по району. Подали заяву про зняття з обліку 54 особи, в зв'язку з виїздом на постійне місце проживання, 4 пенсіонера померло.