Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Січень

РОБОЧИЙ ПЛАН

підготовки та проведення засідання

 колегії Охтирської районної державної адміністрації

 25 січня 2017 року з питань: 

     1. Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва  в Охтирському районі на 2015-2016 роки.

Доповідає Крупчан Ірина Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації.

Розпорядження 

     2. Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації за підсумками 2016 року.

Доповідає Павлюк Валерій Миколайович, начальник управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації.

Протокольне доручення

Протокол засідання колегії

ЗРАЗОК НАПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ

 Заява  (зразок)                                                                                      

ПРО ЦЕНТР

З 01.07.2012 року розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації створений та діє Центр з надання адміністративних послуг.

В Центрі адміністративних послуг громадяни, підприємці та суб’єкти господарювання можуть в зручний для нього час прийти здійснити реєстраційні процедури та оформити документи дозвільного характеру, отримати всю необхідну інформацію, заповнити та здати відповідні документи, скарги та пропозиції, одержати на них належні відповіді.

Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

В Центрі адміністративних послуг прийом заявників здійснюють:

• з питань надання адміністративних послуг - представники адміністративних органів (за графіком) та спеціалісти Центру адміністративних послуг

• з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - державні реєстратори

• з питань видачі документів дозвільного характеру – представники дозвільних органів (за графіком) та державні адміністратори

 

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – робочий орган до якого можна звернутися за отриманням і через який можна отримати адміністративні послуги за принципом "єдиного вікна".

Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень адміністративним органом, що відповідно до закону забезпечує юридичне оформлення умов реалізації фізичними та юридичними особами прав, свобод і законних інтересів за їх заявою (видача дозволів, актів, сертифікатів, посвідчень, проведення реєстрації тощо).     

Одержувачі адміністративних послуг – юридичні особи, в тому числі іноземні, фізичні особи – підприємці, громадяни, особи без громадянства, іноземні громадяни, які звертаються особисто або через довірених представників за отриманням адміністративної послуги та/або отриманням інформаційно-консультаційної підтримки щодо надання адміністративних послуг.

Вхідний пакет документів - комплект документів, сформований відповідно до чинного законодавства, що подає одержувач для отримання адміністративної послуги

Результат послуги – документ або комплект документів, оформлений і сформований відповідно до чинного законодавства, що видається одержувачу після надання адміністративної послуги.

 

Складовою частиною Центрів надання адміністративних послуг Охтирської районної державної адміністрації є дозвільний  центр, утворені  відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,  який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

 

Основні принципи роботи:

•    Орієнтація на суб'єкта звернення.

•    Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.

•    Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг.

•    Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.

•    Оперативність у вирішенні питань.

•    Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.

 

Основними завданнями центрів є:

1. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

2. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

3. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

4. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.

5. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

 

В Охтирському районі через поштові відділення було відкрито пункти надання адміністративних послуг, для створення доступних та зручних умов для надання адміністративних послуг у сільській місцевості через пошту.

Головною метою цього проекту є отримання всього спектра послуг без виїзду до районного центру, зменшення черг, що дозволяє економити особистий час та фінанси. При цьому перелік послуг визначається, виходячи зі специфіки населеного пункту, потреб та побажань людей.

Отже, на базі поштових відділень створені центри, які за принципом «єдиного вікна» надаватимуть населенню адміністративні та соціальні послуги. Спеціалісти центрів послуг при відділеннях поштового зв’язку надаватимуть консультації громадянам щодо оформлення заяв, формуватиме пакет документів та надсилатиме його до центрів надання адміністративних послуг або до суб’єктів надання адміністративних послу. Після того у відділенні, з якого був надісланий запит, заявник отримує необхідні документи – довідки, посвячення тощо. Послугу можна буде отримати навіть вдома. Для цього листоноша прийде до громадянина додому, заповнить всі необхідні документи. Вони будуть відправлені до центру. Після цього документ листоноша принесе громадянину додому.

 

 

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

УРЯД ВИЗНАЧИВ ПЕРЕЛІК АДМІНПОСЛУГ, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ В ЦЕНТРАХ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16 травня 2014 року №523-р затвердив перелік адміністративних послуг територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які будуть обов’язково надаватися через створені центри надання адміністративних послуг по всій Україні.

Зазначений перелік містить 52 адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є територіальні органи Державної міграційної служби, Держземагентства, Держархбудінспекції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Укрдержреєстру, Держсанепідслужби, Держгірпромнагляду, що будуть надаватися через Центри надання адміністративних послуг.

Також перелік містить пункт, пов'язаний з наданням адміністративних послуг (видачею документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності) через дозвільні центри, які утворені згідно з Законом України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (пункт 52 переліку), оскільки дозвільні центри є частинами центрів надання адміністративних послуг.

Розпорядження КМУ від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Охтирської районної

державної адміністрації

 

01 лютого 2019 № 22-ОД

                         ПЕРЕЛІК                                                   

адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Охтирської районної державної адміністрації

Найменування адміністративної послуги

 

Правові підстави для надання адміністративної послуги

1

                                2

                          3

1

Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування)

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”

2

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

 

 

 

-"-

3

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту

 

-"-

4

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа

 

 

-"-

5

 

 

 

 

 

 

1

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб –                    

                                   2   

 

 

 

-"-

 

 

 

                             3

 

підприємців та громадських формувань

 

6

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

-"-

 

7

 

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

-"-

 

8

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

-"-

 

 

9

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (у тому числі громадського формування)

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”

10

Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її ліквідації

 

-"-

 

11

Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її реорганізації

 

-"-

 

12

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

-"-

 

13

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (у тому числі громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

 

 

-"-

 

 

14

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування)

 

-"-

 

15

Державна реєстрація фізичної особи - підприємця

-"-

 

16

 

1

Державна реєстрація включення

                                 2

-"-

                            3

 

відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

 

-"-

 

17

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

 

-"-

 

 

18

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця

 

-"-

 

19

Державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи

 

-"-

 

20

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”

 

 

 

21

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства в громадському об’єднанні, що не має статусу юридичної особи

 

 

 

 

-"-

 

22

Державна реєстрація припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи

 

-"-

 

23

Державна реєстрація постійно діючого третейського суду

-"-

 

24

 

 

 

1

Державна реєстрація змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в   

                               2

-"-

 

 

                            3

 

Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

25

Державна реєстрація припинення постійно діючого третейського суду

-"-

 

26

Державна реєстрація структурних утворень політичної партії, що не мають статусу юридичної особи

-"-

 

27

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

-"-

 

28

Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у структурному утворенні політичної партії, що не має статусу юридичної особи

-"-

 

29

Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”

30

Державна реєстрація відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації

 

-"-

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських

                               2

 

 

 

-"-

 

 

 

 

                            3

 

формувань

 

32

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації

 

 

-"-

 

33

Державна реєстрація символіки

-"-

34

Державна реєстрація змін до відомостей про символіку, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

 

-"-

 

35

Державна реєстрація втрати чинності символіки

-"-

 

36

Державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання

 

-"-

 

37

Державна реєстрація відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання

 

-"-

 

38

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця)

 

 

 

 

 

 

 

 

-"-

 

39

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Закон України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

40

 

 

1

Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на

                                2 

-"-

 

                             3

 

нерухоме майно

 

41

Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна

-"-

42

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

-"-

43

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

-"-

44

Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

-"-

45

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

-"-

46

Скасування рішення державного реєстратора

-"-

47

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

-"-

48

Оформлення та видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі термінове оформлення)

Закони України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”, “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 р. № 2503-XII “Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон”

49

Оформлення та видача паспорта громадянина України

 

50

 

 

 

 

 

 

 

1

Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого

 

 

 

                               2

Закон України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, постанова Верховної Ради

                          3

 

 

України від 26 червня 1992 р. № 2503-XII “Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон”

51

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку

постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 р. № 2503-ХII “Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон”

52

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці

Закон України “Про охорону праці”

53

Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

 

 

-"-

54

Відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування

Закон України “Про дорожній рух”

55

Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру

Закон України “Про Державний земельний кадастр”

56

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

 

-"-

57

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу

 

 

-"-

58

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу

Закон України “Про Державний земельний кадастр”

59

 

1

Державна реєстрація обмежень у

                               2

-"-

                             3

 

використанні земель з видачею витягу

 

60

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу

 

 

 

-"-

 

61

Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу

 

 

-"-

 

62

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:

1) витягу з Державного земельного кадастру про:

землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;

обмеження у використанні земель;

земельну ділянку.

2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

3) викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

4) копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру

 

 

 

 

 

 

 

 

-"-

 

63

Видача довідки про: 
1) наявність та розмір земельної частки (паю) 
2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання)

Земельний кодекс України

64

 

 

 

 

1

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

 

                              2

Закон України “Про землеустрій”

 

 

 

                           3

65

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

 

-"-

 

66

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Закон України “Про оцінку земель”

67

Видача висновку державної експертизи землевпорядної документації щодо об’єктів, які підлягають обов’язковій державній експертизі

Земельний кодекс УкраїниЗакон України “Про державну експертизу землевпорядної документації”

68

Видача висновку про погодження документації із землеустрою

Земельний кодекс України

69

Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

 

 

-"-

 

70

Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

 

-"-

 

71

Видача дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок

 

-"-

 

72

Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, у тому числі військового та оборонного призначення

Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”

73

Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювані техніку, технології, устаткування, інструменти тощо

 

 

-"-

 

74

Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) іноземного виробництва за умови відсутності даних щодо їх безпечності для здоров’я населення

 

 

 

-"-

 

75

 

 

1

Видача висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо

                                    2

-"-

 

                           3

 

продукції, напівфабрикатів, речовин, матеріалів та небезпечних факторів, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людей

 

76

Видача дозволу на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин

Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”

77

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Кодекс цивільного захисту України

78

Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про готовність об’єкта до експлуатації

Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”

79

Видача дозволу на виконання будівельних робіт

 

80

Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

 

81

Видача висновку державної екологічної експертизи

Закон України “Про екологічну експертизу”

82

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Закон України “Про охорону атмосферного повітря”

83

Видача дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами

Закон України “Про відходи”

84

Реєстрація декларації про відходи

 

85

Видача дозволу на спеціальне водокористування

Водний кодекс України

86

Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду

Закон України “Про природно-заповідний фонд України”

87

 

1

Видача дозволу на переведення

                                 2

Лісовий кодекс України

                           3

 

земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача

 

88

Видача рішення про виділення у встановленому порядку лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами

 

-"-

 

89

Видача спеціального дозволу на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування (лісорубний квиток)

 

-"-

 

90

Видача дозволу на проведення заходів із залученням тварин

Закон України “Про захист тварин від жорстокого поводження”

91

Видача експлуатаційних дозволів для потужностей (об’єктів): 
1) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; 
2) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

Закон України “Про ветеринарну медицини”

92

Видача експлуатаційного дозволу

Закон України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”

93

Видача дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, на щойно виявлених об’єктах культурної спадщини, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок

Закон України “Про охорону культурної спадщини”

94

Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони

 

 

 

-"-

 

95

 

1

Видача дозволу на розміщення

                                 2

Закон України “Про рекламу”

                              3

 

зовнішньої реклами

 

96

Видача дозволу на розміщення, будівництво споруд, об’єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг

Закон України “Про автомобільні дороги”

97

Погодження проектів щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах смуги відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг

Закон України “Про дорожній рух”

98

Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні

 

-"-

 

99

Погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Закони України “Про перевезення небезпечних вантажів”“Про дорожній рух”

100

Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах)

Закон України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”

101

Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій)

 

 

-"-

 

102

Державна реєстрація (перереєстрація, зняття з обліку) транспортних засобів

Закони України “Про автомобільний транспорт”“Про дорожній рух”

103

Видача (обмін) посвідчень водія

 

104

Державна реєстрація актів цивільного стану

Закон України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”

105

 

 

1

Видача дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або

                               2

Закон України “Про видавничу справу”

                           3

 

виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України

 

106

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Закон України “Про зайнятість населення”

107

Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Закон України “Про житлово-комунальні послуги”

108

Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу

Бюджетний кодекс України

109

Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме

Сімейний кодекс України

110

Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”

Закон України “Про почесні звання України”

111

Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Закон України “Про соціальні послуги”

112

Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу

Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”

113

Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Закон України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”

114

Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Цивільний кодекс України

115

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо:

1) відмови від майнових прав підопічного

2) видання письмових зобов’язань від імені підопічного

3) укладення договорів, які підлягають                  

                                2

 

 

 

-"-

 

 

 

                             3

 

нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири

4) укладення договорів щодо іншого цінного майна

 

5) управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа

6) передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі

 

 

 

 

 

 

 

-"-

 

116

Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо:

1) відмови від майнових прав підопічного

2) видання письмових зобов’язань від імені підопічного

3) укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири

4) укладення договорів щодо іншого цінного майна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-"-

 

117

Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”

118

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Надання державної допомоги:

1) у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

2) при народженні дитини

3) при усиновленні дитини

4) на дітей, над якими встановлено

                           2

Закон України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”

 

 

 

 

 

 

                              3

 

опіку чи піклування

5) на дітей одиноким матерям

-"-

Закон України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”

119

Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Закон України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”

120

Надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами

 

-"-

121

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

Закон України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”

122

Надання державної соціальної допомоги на догляд

-"-

123

Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги

Закон України “Про соціальні послуги”

124

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку

Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”

125

Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним

Закон України “Про психіатричну допомогу”

126

Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Закон України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”

127

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів

                                  2

Закон України “Про волонтерську діяльність”

 

 

 

 

 

 

 

                              3

128

Призначення одноразової грошової/ матеріальної допомоги інвалідам та дітям-інвалідам

Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”

129

Призначення одноразової компенсації:

1) сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;

2) дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт;

3) батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою

 

 

 

 

 

 

 

Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Призначення грошової компенсації:

1) вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад інвалідам війни та прирівняним до них особам

2) інвалідам замість санаторно-курортної путівки

3) вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують інвалідів I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку

4) вартості самостійного санаторно-курортного лікування інвалідів

5) замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

                                 2

 

Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

 

Закон України “Про реабілітацію інвалідів в Україні”

 

 

 

 

 

Закон України “Про реабілітацію інвалідів в Україні”

Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок

                            3

 

6) інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

Чорнобильської катастрофи”

Закон України “Про реабілітацію інвалідів в Україні”

131

Видача направлення (путівки) інвалідам та/або дітям-інвалідам до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики та/або органів соціального захисту населення (регіонального та місцевого рівнів)

 

 

-"-

132

Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення інвалідів автомобілем

 

 

-"-

133

 

Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів

Закон України “Про реабілітацію інвалідів в Україні”

134

Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату

Закон України “Про соціальні послуги”

135

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги: 
1) батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї 
2) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій) 
3) членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни 
4) учасникам війни 
5) інвалідам війни 
6) особам, які постраждали від торгівлі людьми 
7) інвалідам та дітям-інвалідам

 

                                  2

Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” Закон України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” Закон України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” Закон України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на

                           3

 

 

пенсію, та інвалідам”

136

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками):

1) інвалідів з дитинства та внаслідок загального захворювання

2) осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни

3) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”

 

4) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам

Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”

 

Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

 

Закон України “Про жертви нацистських переслідувань” Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

БЛАНКИ ЗАЯВ (РЕЄСТРАЦІЙНИХ КАРТОК) НА ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Заяви з земельних питань

Форми реєстраційних карток затверджені наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 № 3178/5 "Про затвердження форм реєстраційних карток", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.10.2011 за № 1207/19945

Заяви з питань сільського господарства

Заяви з освітніх питань

Заяви з захисту прав дитини

Заява на оздоровлення дитини

Заява до органу соціального захисту населення

Заяви до міграційної служби

 

Серпень 2013

  1. Про стан взаємодії правоохоронних органів Охтирського району в питаннях боротьби зі злочинністю та корупцією
  2. Про підготовку навчальних закладів Охтирського району до роботи в осінньо-зимовий період2013-2014 років.
  3. Про виконання програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року в Охтирському районі
  4. Про стан енергозабезпечення населених пунктів Охтирського району.
  5. Про стан виконання районної програми зайнятості на 2013 рік в частині створення нових робочих місць.
  6. Звіт начальника Охтирського міськрайонного центру зайнятості про роботу у 2012-2013 роках

 

 

Проект розпорядження "Про організацію виконання комплексної районної програми «Правопорядок на 2013-2015 роки»

Проект доручення "Про стан виконання районної програми зайнятості населення на 2013 рік в частині створення нових робочих місць"

Проект доручення "Звіт директора Охтирського міськрайонного центру зайнятості Кочетової О.О. про роботу у 2012 - 2013 роках"

Проект доручення "Про підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2013 року

Відділ організаційної, правової роботи та документообігу

Розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації:


Графік роботи
 
Понеділок - Четвер 8.00 - 17.15
П’ятниця 8.00 -16.00
Субота, неділя, святкові дні - вихідні дні
Перерва 12.00 - 13.00  
  Адреса
 
  Україна, 42700, м. Охтирка, 
  вул. Київська, 1
  тел. (05446) 4-10-08
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Прийом громадян здійснюється
щоденно з 8.00 до 12.00 години

Начальник відділу - Бездрабко Анна Миколаївна

Головний спеціаліст- Новак Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст -юрисконсульт - Бублик Олена Юріївна

 

Сектор контролю та звернень громадян

Графік роботи                                                                        
 
Понеділок - Четвер 8.00 - 17.15
 
П’ятниця 8.00 -16.00
 
Субота, неділя, святкові дні - вихідні дні
 
Перерва 12.00 - 13.00  
       Адреса
                 
      Україна, 42700, м. Охтирка, 
      вул. Київська, 1
 
      E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
                  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завідувач сектору- Семененко Алла Юріївна

Спеціаліст  - Шандиба Валентина Іванівна

положення про сектор