Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ МІНСОЦПОЛІТИКИ З ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

Програма життєстійкості передбачає психосоціальну підтримку всіх мешканців громади, які цього потребують: військових, переселенців, батьків із дітьми, людей у складних життєвих обставинах

Подати електронну заявку можна до 23:59 5 березня.

Офіційна заявка від громади в електронній формі має містити інформацію про: назву територіальної громади та області, контактну особу від громади (номер телефону та електронна пошта), кількість жителів у громаді, наявність вільного та придатного приміщення для надання послуги (вимоги до приміщень наведені у п. 40 Постанови Кабміну від 3.10.2023 №1049), згоду благодійника надати благодійну пожертву громаді для облаштування приміщення та/або забезпечення утримання приміщення, соціальний паспорт територіальної громади або стратегію/план її соціального розвитку; результати визначення потреб жителів територіальної громади у соціальних послугах.

Більше про необхідні документи – на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23560.html.

Подати заявку потрібно за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з копією на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Якщо подати заявку через електронні засоби комунікації неможливо – її можна надсилати у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олена Зеленська