Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕДСТАВНИКИ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2025

Вона представить нашу державу на міжнародному заході Ігри Нескорених у Канаді 2025

Цьогоріч у національних змаганнях Ігри Нескорених взяла участь найбільша кількість учасників – 329 військових і ветеранів, котрі отримали травми, поранення чи захворіли, виконуючи бойові завдання на фронті. Два із них – представники Сумщини.

Протягом 4 днів учасники змагалися у 9 видах адаптивного спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), велоспорт, плавання, волейбол сидячи, баскетбол на кріслах колісних, паверліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука та настільний теніс. Більшість учасників випробовували свої сили в обраних видах спорту вперше.

Національні змагання стали наймасштабнішим ветеранським спортивним заходом, обʼєднавши військовослужбовців та ветеранів з кожної області України, а також цьогоріч участь у нацзмаганнях взяв один представник Фінляндії, котрий воював за Україну.

Саме з національних змагань починається відбір команди на міжнародний захід Ігри Нескорених, який пройде у лютому 2025 року в Ванкувері та Вістлері, Канада.

Тепер, протягом червня, 35 учасників будуть відібрані комісією до національної збірної.

Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з бюджетною установою Український ветеранський фонд, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим!» та ГО «Ігри Інвіктус Україна». Фінансовий партнер української збірної Ігри Нескорених 2025 — провідний український банк ПУМБ.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації