Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЯК ОТРИМАТИ КОШТИ НА ПУТІВКУ ДО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ ЧЕРЕЗ ЄОЗДОРОВЛЕННЯ?

Програма єОздоровлення, яку запустили минулого року, продовжується і цьогоріч. Отримати безоплатні путівки до дитячого табору зможуть:

діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;

діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

Розповідаємо, як скористатися програмою.

Крок 1.

Отримати сповіщення в Дії, застосунку Приватбанку або від працівників соцзахисту. Або перевірити, чи має родина право скористатися програмою, на сайті https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health.

Крок 2.

Відкрити картку зі спеціальним режимом використання для програми єОздоровлення у відділенні Приватбанку.

Крок 3.

Отримати кошти на карту, 15 890 грн на одну дитину. Кошти нараховуються для всіх дітей у сім’ї віком 7–18 років, які мають право скористатися програмою.

Крок 4.

Обрати заклад зі списку тих, що долучилися до програми. Ознайомитися з переліком закладів можна за посиланням: https://nssu.gov.ua/.../zaklady-iaki-pryiednalysia-do.... До цього переліку ще продовжують додаватися заклади.

Крок 5.

Забронювати путівку. Для цього потрібно звернутися до керівника обраного закладу, щоб він/вона надали згоду і підтвердили, що заклад може прийняти дитину (має бути зазначений строк перебування дитини в закладі і повна вартість путівки).

Крок 6

Після приїзду дитини до закладу розрахуватися за путівку карткою.

Важливо: Послугою можна скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/23781.html