Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛОСЬ СПЕЦПОГАШЕННЯ МАРКИ «УКРАЇНО, ВПЕРЕД!»

У такий спосіб Укрпошта вирішила підтримати національну збірну України з футболу, яка вже 17-го червня зіграє свій перший матч у фінальному турнірі Євро-2024, який пройде у Німеччині

Участь у погашенні марки взяли заступник начальника Сумської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир ЧЕРЕДНІЧЕНКО, а також тренери і юні вихованці футбольного центру «БАРСА».

УВАГА, ТРЕНІНГ!

Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською обласною військовою адміністрацією та партнерами проводить Всеукраїнський тренінг для представників, які працюють у молодіжних та дитячих організаціях, з метою підвищення їх компетентностей для роботи з молоддю в умовах війни та післявоєнний період

Тренінг відбудеться 24-26 червня 2024 року в м. Тернопіль (в цілях безпеки, точна адреса буде повідомлена відібраним учасникам).

СУМСЬКУ МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФОРУМУ «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ: МОЛОДЬ У ВІДНОВЛЕННІ ДЕРЖАВИ»

Форум відбудеться 6 липня 2024 року. Реєстрацію на захід відкрито

Форум об’єднає 500 найактивніших представників і представниць молоді України, громадського сектору, урядовців, які своїми рішеннями будують теперішнє та майбутнє держави. Кращі випускники програми будуть направлені для проходження стажування з можливістю подальшого працевлаштування в органи державної влади.

СУМСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ – У ФІНАЛІ ШКІЛЬНИХ ЛІГ

Команда дівчат Сумської спеціалізованої школи №2 представлятиме область у фінальних випробуваннях проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

У запеклих змаганнях юні спортсменки впевнено отримали лідерство, майстерно обійшовши своїх суперниць з Роменського ліцею №1, Буринського ліцею № 1 та Ображіївського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ СЬОГОДНІ МАЄ СТАТИ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ ВАЖЛИВИХ СУСПІЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ У ДЕРЖАВІ

Заступниця голови Сумської ОВА Олена БОЙКО провела зустріч із представниками молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації

Олена Бойко ініціювала зустріч, щоб детальніше ознайомилися з роботою консультативно-дорадчого органу, його завданнями, напрацюваннями та ідеями.