Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ 140 ПУНКТІВ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19

Про це повідомила під час брифінгу заступник начальника охорони здоров’я облдержадміністрації Галина ХОМЕТА

У Сумській області з кінця квітня працюватимуть 140 пунктів щеплення, в яких можна вакцинуватися проти COVID-19. Усього в Україні працює 2127 таких пунктів.

Усі вони розташовані в закладах охорони здоров’я, що надають медичні послуги, й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.

НА СУМЩИНІ ВІД COVID-19 ЩЕПИЛОСЯ 16 894 ОСОБИ

Як повідомила заступник начальника охорони здоров’я облдержадміністрації Галина ХОМЕТА, Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ поставлене завдання до кінця року щепити до 70% населення України

Станом на 28.04.2021 вакциною AstraZeneca/Covishield на території області щеплено 14596 осіб, CoronaVac – 786 осіб, Pfizer /Comirnaty – 1512 осіб.

ЛІКУВАННЯ ГЕПАТИТУ С: ЯКІ БЕЗОПЛАТНІ ПОСЛУГИ МОЖЕ ОТРИМАТИ ПАЦІЄНТ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ

Тестування швидкими тестами щодо наявності вірусного гепатиту С входить до безоплатного пакету медичних послуг на первинній ланці

Гепатит С – це захворювання, спричинене вірусом, який може передаватися через кров від однієї людини до іншої. Вірус гепатиту С передається через кров. Чинники ризику - коли кров інфікованої гепатитом С людини може потрапити в кровоносну систему іншої людини. Йдеться про  переливання крові, хірургічне втручання, отримання медичної допомоги, де є контакт із кров’ю. Хвороба, в основному, вражає печінку. Інфікована вірусом печінка з часом може руйнуватися, у результаті чого розвивається фіброз печінки. Це захворювання може розвинутися у цироз та рак печінки.

ДЕ НА ТЕРИТОРІЇ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ МОЖНА ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

Публікуємо список адрес та годин прийому, де можна зробити щеплення. Дані розміщені у форматі xls та завантажуються при натисканні на синій текст

Після відкриття бази, можна вручну прогортати адреси й знайти найближче для вакцинації до вас місце, а можна на клавіатурі комп’ютера натиснути ctrl F та ввести у вікні пошуку цікавлячий вас населений пункт, або, навіть, вулицю й система сама виділить необхідне місце, якщо те є в базі.

ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ ТА НАЙПОПУЛЯРНІШІ «ФЕЙКИ» ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

У зв’язку з поширенням серед населення подекуди надуманої, недостовірної інформації про процес вакцинації від COVID-19 Охтирська районна державна адміністрація публікує інформаційні матеріали-антифейки 

Десять листівок розкажуть про найпоширеніші вигадки які супроводжують вакцинацію та нададуть в противагу «фейкам»  достовірну інформацію.

Не довіряйте чуткам, користуйтеся інформацією з офіційних джерел.