Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КИРИЛО ТИМОШЕНКО: «ДОКЛАДАЄМО ВСІХ ЗУСИЛЬ, АБИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ВІДБУВАВСЯ В БЕЗПЕЦІ»

На цьому заступник керівника Офісу Президента України наголосив під час робочого візиту до Сумської області

Разом із керівником Сумської обласної військової адміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ Кирило Тимошенко відвідали Роменську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7.

«Під час робочих візитів в області обов’язково перевіряємо готовність шкіл до роботи в умовах війни. В Ромнах загальноосвітня школа №7 активно готується відкрити двері для школярів – навчальні плани, облаштування кабінетів та все, що потрібно дітям. Але головне – це безпека!»,– підкреслив він.

Посадовець відзначив, що у школі є укриття,облаштоване двома виходами та навігацією. Функціонують всі мережі та система оповіщення. Створено запас води та медикаментів. В укритті встановлені меблі та підключено Інтернет. У закладі розробили програму тренувань про те, як діяти у разі сигналу повітряної тривоги, а також підготували заняття про збереження здоров’я та надання домедичної допомоги. Навчальний заклад продовжує підготовку до нового навчального року.

«Ми вдячні нашим освітянам, які працюють задля того, аби в Україні було майбутнє, були розумні та освічені діти. Ми докладаємо всіх зусиль, аби освітній процес відбувався в безпеці – на цьому і зосереджена основна підготовка до 1 вересня», – зазначив Кирило Тимошенко.