Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗДІЙСНЮЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  відповідно до Правил прийому на навчання в 2022 році здійснює прийом студентів на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби

Для вступу на навчання приймаються голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники, державні службовці, які мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менше як один рік на момент подання документів до відбіркової комісії Інституту.

Строк навчання за заочною (дистанційною) формою становить 16 місяців.

З 25 липня по 22 серпня п.р. вступникам необхідно надіслати на електронну адресу відбіркової комісії Інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії або фотокопії заяви та документів для вступу.

Інститут запрошує також на навчання на умовах договору (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) керівників та спеціалістів державних та комунальних підприємств, установ і організацій.

Детальну консультацію можна отримати за контактними телефонами: 050-939-78-88, 050-591-11-22.