Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗА МІСЯЦЬ ВІД ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЩЕ 70 УКРИТТІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОТРИМАЛИ ПОЗИТИВНІ ВИСНОВКИ

Із яких 47 розташовані у школах, а 22 – у дитячих садочках, повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Разом з керівництвом громад працюємо над тим, щоби максимально відновити очне навчання в закладах освіти Сумщини. Позитивна динаміка є. За місяць від початку навчального року ще 70 укриттів отримали позитивні висновки, з яких 47 розташовані у школах, а 22 – у дитячих садочках», – зазначив він.

Тож, на обласній комісії рекомендували цим закладам освіти перейти з дистанційної на змішану форму навчання. Діти, які нікуди не виїхали і знаходяться у громадах, можуть відвідувати школи, садочки офлайн, інші – онлайн.

Керівник ОВА підкреслив, що на жаль, не облаштовуються укриття і не розглядаються інші можливості, щоби організувати навчання за змішаною формою у Чупахівській селищній, Комишанській та Коровинській сільських територіальних громадах.

«Ми готові допомагати у вирішенні проблемних питань. На умовах співфінансування розглядаємо можливість придбання шкільних автобусів, аби організувати підвіз дітей до закладів освіти з укриттями», – уточнив він.

Наразі в області навчання за очною та змішаною формою проводиться у 113 садочках, 155 школах, 16 закладах професійно-технічної освіти, та 16 – фахової передвищої та вищої освіти області.