Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх у ході презентації можливостей Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України

«Дякую Українському ветеранському фонду за активну підтримку ветеранів війни, людей, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Задля нашої перемоги вони віддали найдорожче – своє здоров’я і обов'язок кожного з нас - підтримувати і допомагати у всьому. Конкурсні програми з фінансування проєктів ветеранського бізнесу, які підтримуються фондом, заслуговують на повагу. 

Ви робите хорошу справу. Обласна військова адміністрація готова долучитися до проєктів, які сприятимуть підтримці, соціалізації та адаптації ветеранів», – зазначив Володимир Артюх.

За інформацією заступниці виконавчого директора Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів Віти  КОСТИК наразі діють такі програми для ветеранів та членів їх сімей:

#ВАРТО: ЄДНАННЯ;

ВАРТО: ЗОЛОТІ РУКИ;

ВАРТО: ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ;

#ВАРТО+ГО;

#ВАРТО «РОБИТИ СВОЄ»;

Усі проекти спрямовані на підтримку ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

«Наразі триває процес формування бюджету на 2024 рік. І в ньому обов'язково має бути передбачено фінансування на Програму підтримки ветеранів. І таку програму,  з урахуванням пропозицій ветеранів, їх родин, міжнародного досвіду ми створимо. На жаль, до цього часу в області вона була відсутня. Це неприпустимо. Органи влади та соціальні служби мають активно працювати, щоб ветерани якнайскоріше адаптувались до звичайного життя, отримували всі необхідні пільги, які їм гарантує держава», - підкреслив очільник області.

Детальніше з конкурсними програмами Українського ветеранського фонду міністерства у справах ветеранів України можна ознайомитися за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації