Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НАДІЯ НАГОРНА: ВЛАДА НА ЗАХИСТІ НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

На сьогоднішній сесії Охтирської районної ради затверджено районну Програму соціальної підтримки населення на 2013-2016 роки.

З даного питання виступила в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.І. Нагорна.

Посадовець розповіла, що мета Програми полягає у створенні умов для реабілітації та інтеграції в суспільство осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема посилення соціального захисту та соціальної підтримки вразливих верств населення, в тому числі сімей загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав, які проживають в Охтирському районі.

Головна увага буде направлена на вирішення проблем матеріально-технічного, медичного, соціально- побутового, культурного обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями, здійснення конкретних заходів, спрямованих на надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, соціально-правової, трудової та медичної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями, залучення до співробітництва громадських організацій, поліпшення становища людей з різними вадами, які перебувають у стаціонарних установах.

«Вжиття передбачених цією Програмою заходів дозволить зменшити соціальну напругу, позитивно вплине на матеріальний стан незахищених верств населення Охтирського району», - наголосила Надія Іванівна.

На виконання програми заплановано виділити 1165,93 тисячи гривень (11,93 тис. грн. з обласного бюджету та 1154,0 тис.грн. - районного).