Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОМАН БУБЛИК: ЛЮДИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ НЕ ПОВИННІ ВІДЧУВАТИ СЕБЕ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНИМИ

 

Організація соціальної допомоги громадянам, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного або психічного розвитку, потребує надання якісних соціальних та медичних послуг.

На цьому наголосив т.в.о. голови райдержадміністрації Роман Бублик у ході робочої наради з реалізації ініціатив Президента України.

Сьогодні в Охтирському районі реалізується цільова програма «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки». Відповідно якої Охтирським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечується діяльність спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей».

Роман Бублик повідомив присутнім, що за 9 місяців 2013 року  на обліку, та під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах перебувало 14 сімей, в яких виховується 11 дітей з функціональними обмеженнями.  Всього фахівцями соціальною роботою охоплено 89 дітей  та 49 осіб з функціональними обмеженнями. А Охтирським районним територіальним центром соціального обслуговування надано різноманітні соціальні послуги 1843 особам похилого віку та інвалідам.

Керівник району дав доручення посилити роботу щодо залучення людей з особливими потребами до повноцінного життя в суспільстві