Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ПРИВІТАЛИ ПРИЗЕРІВ СРІБНИХ ПРИЗЕРІВ XXIV ЛІТНІХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У М. КАШІАС-ДУ-СУЛІ (БРАЗИЛІЯ) ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ

 

Керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО вручили подяки та іменні сертифікати на отримання грошової допомоги в розмірі 50 тис. грн срібним призерам XXIV літніх Дефлімпійських ігор Дмитру ПЕТРЕНКУ та Анні ЗАТИЛКІНІЙ

«Попри війну, у нас сьогодні урочистий день, адже ми вітаємо спортсменів-дефлімпійців із Сумщини, які захищали наш статус спортивної країни на міжнародній арені», − зазначив Дмитро Живицький. 

 − У цьому році збірна України стала справжнім тріумфатором змагань, здобувши 138 медалей, з яких 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових, і посівши перше місце у загальному медальному заліку серед 71 країни-учасниці! Ми − єдині з нашими спортсменами, і сьогодні на всіх фронтах − воєнному, пісенному та спортивному − демонструємо світові, що ми − сильна, потужна нація, яка є прикладом сили духу, незламності характеру, єдності».

Дмитро Живицький подякував спортсменам за їх призові місця і за те, що завдяки їм прапор України підіймається на світових спортивних трибунах.

Дмитро Петренко (тренер Галина МЕДВЕДЄВА) здобув на цих дефлімпійських іграх срібло у змаганнях з кульової стрільби (малокаліберна гвинтівка, 50 м, лежачи).

«Сьогодні кожен вносить вклад в перемогу України. Наші ЗСУ, територіальна оборона − кращі у боротьбі з ворогом. А ми робимо все можливе, щоб українців знали як спортивну націю, − зазначив Дмитро Петренко. − Не скажу, що було легко. Але я поставив собі завдання − і привіз додому срібну медаль».

Срібна призерка у змаганнях з пляжного волейболу серед жінок, Анна Затилкіна розповіла, що теж було нелегко. Особливо важко було з тренуваннями до змагань. Адже після 24 лютого змушені були евакуюватись з України й тренуватись закордоном. Але сила духу і наполегливість не підвели: ще одне срібло виборола для України.