Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ПІД ЧАС ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ ЗБИРАЛИ КОШТИ ДЛЯ ТЯЖКО ПОРАНЕНОГО БІЙЦЯ

На одному із стадіонів обласного центру зустрілися спортсмени 2005-2006 та 2004 років народження і старше із Сум, Тростянця, Путивля, Бурині, Ромнів, Конотопу. До участі у Чемпіонаті Сумської області з панкратіону заявлено близько 200 спортсменів, повідомив заступник керівника обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ

Він привітав учасників Чемпіонату від імені керівника обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО зі спортивним святом.

«Дякую всім, хто бере участь у змаганнях, долучився до їх організації та прийшов вболівати. Це велика спортивна подія для Сумщини, адже сумські панкратіоністи – не лише гордість для нашої області, а й для України. У складі збірної держави з панкратіону вони завжди посідають найвищі сходинки на п’єдесталі міжнародних арен», – наголосив Олег Клименчуков.

За його словами, дякуючи нашим захисникам, в ці непрості часи ми маємо змогу проводити подібні змагання і показати, що ми єдині і непереможні.

До слова, Чемпіонат Сумської області з панкратіону проходить щорічно і є відбірковим на Чемпіонат України, який відбудеться восени.

Разом з тим, цей захід став особливим – він благодійний. Всі кошти, зібрані під час змагань, планують спрямувати на лікування нашого земляка – військовослужбовця, котрий під час виконання бойового завдання отримав мінно-вибухову травму та наразі потребує проведення нейрореабілітаційних заходів.

Слід зазначити, що із початком повномасштабного вторгнення росії на територію Україну, багато спортсменів пішли на фронт захищати свою країну і народ. Деякі з них на сьогодні отримали поранення, потрапили в полон, а дехто, на жаль, віддав за мир і перемогу найдорожче – власне життя.

Тож перед стартом змагань присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих за Україну спортсменів та всіх захисників, що назавжди залишаться героями.

За матеріалами:http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/29531