Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ХРОНІКИ ПЕРЕМОГ СПОРТСМЕНІВ СУМЩИНИ

Сумські спортсмени здобули нагороди в ряді чемпіонатів України та Європи

У Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження, що проходив з 3 по 5 лютого у Києві, взяли участь понад 500 спортсменів з 24 областей України та м. Київ. Сумську область представляли 26 спортсменів (19 юнаків та 7 дівчат), які вибороли для області чотири медалі.

Так, Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА(Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. В. Гречаного) виборола перше місце у бігові на 60 м. Михайло КОВШ (ДУ «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики») переміг у бігу на 200 м та виборов третє місце на дистанції 60 м. Наталія ТИЩЕНКО (Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. В.Гречаного) виборола третє місце на дистанції 800 м. У підсумку команда Сумської області посіла 10 місце.

Самбісти Сумщини вибороли також для області 4 медалі у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку, чоловіків та жінок, що проходив з 1 по 5 лютого у Львові.

Так, роменчанка Юлія ЗАСУЛЬСЬКА перемогла одразу у двох вікових групах – серед юніорів та серед дорослих, виборовши для області два «золота». Сумчанка Ліза ДІДОРЕНКО виборола «срібло» серед дорослих, а Віка КОВАЛЕНКО здобула «бронзу» серед юніорів.

З 30 січня по 4 лютого у с. Яворів Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, у якому взяли участь і спортсмени Сумської області.

Біатлоністи змагалися у різних дисциплінах. Спортсмени Сумщини показали гарні результати. Так, у спринтерських дистанціях серед юніорів «срібло» здобув Сергій СУПРУН, «бронза» дісталася Богдану БОРКОВСЬКОМУ. У гонці переслідування Сергій СУПРУН знову здобув срібну нагороду, Богдан БОРКОВСЬКИЙ – бронзову, серед юніорок Поліна ПУЦКО також здобула «бронзу».

В індивідуальних гонках Богдан БОРКОВСЬКИЙ був другим, а наш Владислав ЧИХАРЬ – третім. Продовжився чемпіонат естафетними гонками. Команда Сумської області зусиллями Владислава ЧИХАРЯ захопила впевнене лідерство. Надалі Сергій СУПРУН, Олександр БІЛАНЕНКО та Микола ГРУЩАК довели справу до перемоги, вигравши у срібних призерів майже дві з половиною хвилини. Серед юніорок команда Сумської області виборола «срібло». В останній день чемпіонату України пройшла змішана естафета. Перша команда Сумської області виборола «золото», друга – «срібло».

Сумський спортсмен привіз також «бронзу» із Чемпіонату Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді 2023, що проходив з 3 по 5 лютого в місті Ларнака (Кіпр)

Вихованець сумського спортклубу «Вадокай» Олег ПАЩЕНКО здобув «бронзу» у розділі куміте у ваговій категорії до 75 кг серед молоді. Сумчанин переміг каратиста з Туреччини з рахунком 6:4 і посів третє місце. Збірна України, яка здобула 4 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалі посіла почесне 3 місце в загальнокомандному заліку.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів та бажаємо і надалі яскравих перемог!