Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Підкорюємо вершини Криму!

З 21 по 31 березня 2013 року  вихованці гуртка пішохідного туризму Охтирського районного ЦДЮТ при Бугруватській ЗОШ І –ІІІ ступенів здійснила експедиційну поїздку до Криму

 Метою поїздки було ознайомлення з ландшафтами Південного берегу Криму, відпрацювання техніки скелелазіння в гірських натуральних умовах та проведення екскурсій краєзнавчо-пізнавального характеру.

«Значні корективи в програму нашого перебування в Криму вносила погода, але незважаючи на її примхи, діти відвідали м. Севастополь, м. Форос, смт. Симеїз, здійснили сходження на гори Кошка, Діва та підйом на Фроську гряду до церкви Воскресіння. Проведені також тренування зі спортивного скелелазіння на скелі Крило Лебедя та скелястих схилах гори Кошки» - розповів керівник гуртка Володимир Гаранжа.

 Група у складі Цибулька Андрія, Олефіренка Андрія, Олефіренко Єлизавети, Штагер Нелі та Гудим Маргарити здійснила  екскурсію за маршрутом с.Бугрувате – м. Тростянець – м.Сімферополь – смт. Сімеїз – м. Севастополь - м.Алушта – м.Сімферополь – м. Тростянець – с.Бугрувате.