Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«ПРАВИЛЬНО СФОРМОВАНИЙ БЮДЖЕТ – ЗАПОРУКА ПРОЦВІТАННЯ НАШОГО РАЙОНУ» - РОМАН БУБЛИК

Сьогодні  перший заступник голови районної державної адміністрації  Роман Бублик провів нараду з питань формування бюджету на 2014 рік.

Під час наради було проаналізовано виконання планових показників  районного бюджету і місцевих бюджетів у 2013 році та обговорено питання щодо формування бюджету на 2014 рік. 

Роман Юрійович  особливу увагу звернув на вчасну підготовку прогнозних макроекономічних показників розвитку району на 2014 бюджетний рік та проведення детальних розрахунків фінансування галузевих програм.

Учасники наради висловили свої думки з приводу формування бюджету на наступний рік. Зокрема, було зазначено, що головним розпорядникам коштів районного бюджету під час складання бюджетних запитів на 2014 рік необхідно забезпечити оптимізацію витрат розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного розпорядника; провести оптимізацію кількості місцевих програм, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами виконання тільки тих із них, які забезпечують здійснення основних функцій і завдань, а також забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, скорочення видатків місцевих бюджетів.

Завершуючи нараду, Роман Бублик  наголосив: «Нам необхідно чітко розуміти, що триває процес формування бюджету на 2014 рік і є визначені терміни, яких потрібно дотримуватися».