Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРИ ФОРМУВАННІ БЮДЖЕТІВ НА НАСТУПНИЙ РІК ГОЛОВИ РАЙОНІВ, МІСТ ТА ОТГ МАЮТЬ ПЕРЕДБАЧИТИ КОШТИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»

На цьому під час селекторної наради з керівництвом районів, міст та ОТГ наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Питання безпеки громадян має бути в пріоритеті усіх органів влади. Тому головам районів, міст та об’єднаних громад сьогодні варто знаходити спільну мову з депутатами, виділяти кошти і працювати над впровадженням системи «Безпечне місто», – зазначила Ірина Купрейчик.

За словами начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, станом на 11 листопада на території Сумщини встановлено 1239 відеокамер, але, на жаль, більшість з них не відповідає вимогам сьогодення.

Начальник Головного управління Нацполіції в Сумській області Руслан ПИНЯГА додав, що лідером із впровадження системи «Безпечне місто» є місто Конотоп (встановлено 32 відеокамери, у 15 з яких є функції з розпізнавання номерних знаків). Є відеокамери і в Ромнах, Охтирці, Чернеччиській ОТГ. Натомість в Сумах та Глухові камери не встановлені взагалі. Особливо головного поліціянта Сумщини турбує відсутність камер відеонагляду на території обласного центру.