Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ НЕ ПОГОДИЛА ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФУ НА РОЗПОДІЛ ГАЗУ АТ «СУМИГАЗ». МАЄ БУТИ ПОВТОРНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Це питання розглянули на відкритому засіданні НКРЕКП в Києві. Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, коментуючи відмову облдержадміністрації, аргументував, що в цьому рішенні позиція громади не врахована

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглянула нові тарифи на послуги з розподілу природного газу для АТ «Сумигаз» та інвестиційну програму підприємства.

Іван Боршош, коментуючи позицію облдержадміністрації по відеоселекторному зв’язку, зазначив: «Жодне зауваження чи пропозиція, які були надані облдержадміністрацією і громадськістю, не були враховані. Саме тому ми просимо провести додаткове відкрите обговорення цього рішення».

За результатами засідання НКРЕКП розробила проект рішення про погодження тарифу. Але цей документ схвалять лише після повторного обговорення, долучитись до якого запрошують представників влади і громадськості.