Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЛАГОДІЙНИКІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2019»

Про старт нового етапу конкурсу поінформувало Міністерство соціальної політики України

До участі запрошуються благодійники та волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Кінцевий термін подачі заявок – 1 березня 2020 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати як самі благодійники, так і набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, які зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях.

Додаткову інформацію про конкурс «Благодійна Україна» можна дізнатися на офіційному сайті: www.blagoukraine.org та у виконавчого директора Асоціації благодійників України Лобко Оксани (електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Довідково. Національний конкурс «Благодійна Україна» – це проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою цього конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.