Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОБРАНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ОХТИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні відбулися установчі збори громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації та її перше засідання.

У ході засідання було заслухано інформацію ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради та обговорено звіт голови громадської ради, що діяла в 2013-2014 роках.

За результатами установчих зборів затверджено кількісний та персональний склад громадської ради, до якої увійшли 14 представників інститутів громадянського суспільства Охтирщини. 

Відповідно до чинного законодавства Громадська рада при Охтирській районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

По завершенню установчих зборів відбулося перше засідання новоствореної громадської ради на якому обрано її голову. За підсумками рейтингового голосування ним стала Кучеренко Тамара Романівна (Охтирська районна рада ветеранів). Заступниками голови обрано Шарая Ігоря Станіславовича (Громадська організація «Охтирський авіаційно-спортивний клуб «Крила») та Барченко Тетяну Борисівну (Профспілка клубних працівників Охтирського району).