Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ЦЕ ВРЯТУЄ ЖИТТЯ

   

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 р. № 1292 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р.№ 1147» передбачено ряд обмежень та заборон в прикордонній смузі шириною до двох кілометрів

Розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації -начальника районної військової адміністрації від 10.07.2023 № 88-ОД "Про внесення змін до розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 20 квітня 2016 року№ 148-ОД (зареєстровано в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 13 липня 2023 року за № 70/563)

Посадовий склад штабу Охтирського району для координації дій органів  та сил цивільного захисту щодо протидії загрозам під час погіршення погодних умов на території Охтирського району


Інформація про пункти незламності, які функціонують на території Охтирського району

 


Радіаційна небезпека

Інформація про пункти НЕЗЛАМНОСТІ; які функціонують на території Охтирського району 

Радіаційна аварія: що робити?

Пам’ятка: йодна профілактика у разі радіаційної аварії

Що слід мати вдома, щоб захиститися від наслідків радіаційної аварії

ПЕРЕЛІК ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ, розташованих на території Охтирського району    


Рекомендації по алгоритму дій населення на випадок застосування ворогом зброї масового ураження   

 


Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка

 


ПОРЯДОК ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ОБСТРІЛУ  

ПРО ПОРЯДОК ЕВАКУАЦІЇ З НЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЙ. ВАШЕ-ЖИТТЯ ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ 

  

УВАГА, ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За прогнозами обласного гідрометцентру,  протягом доби 12 червня по Сумській області та м. Суми очікуються гроза, місцями шквали 15-20 м/с, вдень місцями град, (І рівень небезпечності, жовтий)

Жителів області застерігають бути максимально обережними, не нехтувати правилами безпеки та враховувати попередження про ускладнення погодних умов при плануванні своїх справ.

ОБЕРЕЖНО, МІНИ!

З настанням літнього періоду підвищується рівень загрози та збільшується кількість нещасних випадків, пов’язаних з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами

Про правила безпечної поведінки, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів – дивіться далі у відео від Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

6 ЧЕРВНЯ НА СУМЩИНІ ОЧІКУЄТЬСЯ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За прогнозами обласного гідрометцентру, протягом доби 6 червня по Сумській області та місту Суми очікуються грози, вдень місцями град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)

Жителів області застерігають бути максимально обережними, не нехтувати правилами безпеки та враховувати попередження про ускладнення погодних умов при плануванні своїх справ.

 

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

5 червня на території Сумщини очікується погіршення погодних умов

Протягом доби 5 червня по Сумській області та місту Суми очікується гроза, вдень місцями град та шквали 15-20 м/с, (І рівень небезпечності, жовтий).

ПРО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ГРАФІКІВ ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

У зв’язку з виникненням дефіциту потужності в Об’єднаній енергетичній системі України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури по Сумській області з 08:00 до 24:00 05 червня 2024 року вводяться V черг графіку обмеження споживання електричної потужності

З метою запобігання застосування більш жорстких обмежень електропостачання, шановні споживачі електроенергії в Сумській області наголошуємо на необхідності в «пікові» години споживання (з 7 до 10 та з 17 до 22)  раціонально користуватися електроенергією, це допоможе зменшити навантаження на мережі.

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА!

Сумський обласний центр з гідрометеорології застерігає про небезпечні метеорологічні явища на 4 червня

Сьогодні, вдень 4 червня по Сумській області та місту Суми очікується гроза, місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

 
 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Шановні мешканці Охтирського району!

З метою збереження життя та здоров’я населення Охтирська районна державна адміністрація-військова районна адміністрація не рекомендує відвідування кладовищ  у 10 кілометровій зоні від державного кордону під час Пасхальних свят та Поминальних днів.  Закликаємо до розуміння та обережності.

ОБЕРЕЖНО! МІНИ!

У новому відео від Dovidka.info та Мінреінтеграції дітям розповідають про основні правила поведінки з вибуховими предметами

Унаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

РОЗКАЖІТЬ ДІТЯМ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ

У мультиплікаційних відеороликах для дитячої аудиторії маленьким українцям розповідають про правила поведінки та алгоритм дій у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів

Дотримуйтеся вимог мінної безпеки. Відповідальність та уважність можуть вберегти життя.