Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ, ЯКІ ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ: ЗМІНА ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ - 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання

Тепер кожен виборець незалежно від того, де зареєстроване його місце проживання, може закріпити своє фактичне місце проживання як виборчу адресу та проголосувати на виборах у відповідній місцевості. За період з 17.08.2020 по 21.08.2020 скористалися такою можливістю 4 виборця, із них - 1 внутрішньо переміщена особа.

Виборчу адресу можна змінювати лише до п'ятого дня виборчого процесу (до 10 вересня 2020 року). Повторно змінити виборчу адресу виборці зможуть не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Для зміни виборчої адреси можна звернутись із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців або подати електронну заяву(доступна лише на офіційному сайті ДРВ www.drv.gov.ua за умови наявності КЕП (кваліфікованого електронного  підпису)).

Запрошуємо всіх виборців Охтирського району перевірити дані у  Державному реєстрі виборців у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської районної державної адміністрації за адресою: Сумська обл., м.Охтирка, вул.Київська, 1, контактний телефон 6-33-17. При зверненні необхідно мати при собі паспорт громадянина України.  Також перевірити свої персональні дані можливо скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті www.drv.gov.ua за умови доступу до глобальної мережі Інтернет.