Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СИСТЕМА "ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ" В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ДІЄ БЕЗПЕРЕБІЙНО

Про це сьогодні доповіла на апаратній нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської районної державної адміністрації Оксана ДАЦЕНКО.

За результатом проведеного аналізу роботи станом на 31 грудня 2014 року в базі даних Державного реєстру виборців загальна кількість виборців становила 21556 (в порівнянні з 31.12.2013 - 21714 особи), виборців які мають відмітку постійно нездатні пересуватись самостійно — 1513.

Поновлення бази даних Реєстру відбувалося щомісячно відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців” на підставі отриманих від суб'єктів подання відомостей, визначених статтею 22 цього Закону. Протягом 2014 року від суб'єктів подання надійшло 77 відомостей, які містили 2127 (2013 рік  - 76 відомостей та 3461 запис про виборців).

Від Охтирського міськрайонного сектору Державної міграційної служби України в Сумській області за 2014 рік надійшли  наступні відомості:

1) про громадян України, яким виповниться 18 років — 187 записів;

2) про осіб які набули громадянства України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України — 5 записів;

3) виборців, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища — 144;

4) виборців, які зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці — 647;

5) виборців, які зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці — 590;

Відділами РАЦС по Охтирському району та по м.Охтирка Охтирського міськрайонного управління юстиції подано відомості про 462 осіб, смерть яких зареєстровано за останнім місцем проживання виборців, в тому числі 15 записів для інших відділів ведення.

Охтирський міськрайонний суд надав  відомості про  3-х осіб, які були визнані недієздатними протягом 2014 року.

Охтирський  районний територіальний центр соціального обслуговування надав відомості про 18  виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватись самостійно; та 1 особу, яка зареєстрована за юридичною адресою закладу.

Відділ охорони здоров'я Охтирської РДА надав відомості, які містили 78 записів про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватись самостійно.

-селищний та сільські голови  надали 552 відомості- інформації.

За результатами опрацювання відомостей періодичного поновлення отриманих за 2014 рік видано 323  наказ начальника відділу, відповідно до яких внесено до бази даних Реєстру 266 осіб (78 наказів), внесено змін до персональних даних 1961 (161 наказ), в тому числі змін виборчих адрес за зверненнями інших відділів 354. Виключено з Реєстру 581  запис (84 накази) за ст.17,ч.5(термін зберігання яких більше 5 р.)( 2013 рік -32 записи), в тому числі за результатами виконання доручення ЦВК усунуто 10 кратних включень.

В період  підготовки до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року та позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року до відділу надійшло 251 заява від громадян, щодо тимчасової зміни місця голосування, в тому числі 131 заява від військовослужбоців, місце дислокації яких було визначено на території Пологівської сільської ради Охтирського району, та 8 заяв від переселенців Донецької та Луганської областей.

Протягом 2014 року до Охтирського міськрайонного сектору Державної міграційної служби України в Сумській області відділом направлено 18 запитів, які містили 356 записів про виборців стосовно перевірки персональних даних, виборчих адрес, підтвердження факту наявності громадянства та  адресного регістру населених пунктів Охтирського району.

2 запити направлені до відділу РАЦС по Охтирському району Охтирського міськрайонного управління юстиції, які містили 11 записів, стосовно підтвердження реєстрації актового запису про смерть осіб.

1 запит направлений до Охтирського міськрайонного суду, щодо підтвердження факту встановлення недієздатності особи.

За вказаний період до відділу не надходили заяви виборців щодо усунення помилок та неточностей в їх персональних даних.