Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ОХТИРЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧИНО НАЛЕЖНЕ НАПОВНЕННЯ БАЗИ ДАНИХ РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

 

Про стан наповнення бази даних Реєстру виборців за І півріччя 2015 року на сьогоднішній апаратній нараді розповіла начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської районної державної адміністрації Оксана Даценко.

«Станом на 1липня 2015 року в базі даних Державного реєстру виборців загальна кількість виборців становила 21417 осіб (станом на  31 грудня 2014 р - 21556 особи), виборців які мають відмітку постійно нездатні пересуватись самостійно — 1406», - розповіла посадовець.

Поновлення бази даних Реєстру відбувалося щомісячно відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців” на підставі отриманих від суб'єктів подання відомостей, визначених статтею 22 цього Закону. 

Протягом І півріччя 2015  року від суб'єктів подання до відділу були надані наступні відомості:

- про громадян України, яким виповниться 18 років — 89 записів;

- про осіб які набули громадянства України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України — 1 запис;

- виборців, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища — 75;

- виборців, які зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці —475;

- виборців, які зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці — 413;

- 280 осіб, смерть яких зареєстровано за останнім місцем проживання виборців, в тому числі 16 записів для інших відділів ведення;

- виборці, які були визнані судом недієздатними  4 особи;

- 10  виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватись самостійно;

«За результатами опрацювання відомостей періодичного поновлення отриманих за 2014 рік видано 153  накази начальника відділу, відповідно до яких внесено до бази даних Реєстру 110 осіб (38 наказів), внесено змін до персональних даних 1070 (72 наказ), в тому числі змін виборчих адрес за зверненнями інших відділів 354. Виключено з Реєстру 331  запис (43 накази) за ст.17,ч.5 (термін зберігання яких більше 5 р.), в тому числі за результатами виконання доручення ЦВК усунуто 6 кратних включень», -зазначила Оксана Миколаївна.