Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКРАЇНА ОТРИМАЄ 200 МЛН ЄВРО ПОЗИКИ НА РОЗВИТОК МІСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду по проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ» між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Кошти розраховані для міст України на закупівлю трамваїв, тролейбусів та електробусів, а також вагонів метрополітену; будівництво і модернізацію трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій.

НА ВІДШКОДУВАННЯ ПІЛЬГОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАЛІЗНИЦЕЮ У 2022 РОЦІ ГРОМАДИ ВИДІЛИЛИ ПОНАД 6 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

25 громад Сумщини, де наявні залізничні станції, передбачили у своїх бюджетах майже 6,3 мільйона гривень на здійснення відшкодувань за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом

Стан укладання договорів на компенсаційні виплати на 2022 рік та здійснення відшкодувань за пільговий проїзд громадян залізничним транспортом за попередній період розглянули на нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олега КЛИМЕНЧУКОВА.

ЦЬОГОРІЧ КМУ ПЛАНУЄ ОНОВЛЕННЯ НЕ МЕНШЕ 5 ТИС. КМ ДОРІГ ТА ЗАПУСК ПРОЕКТІВ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В ДОРОЖНІЙ СФЕРІ

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ під час засідання Кабінету Міністрів України

«Цьогоріч передбачається будівництво та ремонт не менше 5 тис. км доріг та запуск проектів державно-приватного партнерства в дорожній сфері. Для їх збереження плануємо збільшити на автошляхах кількість WIM-систем (зважування-в-русі). Продовжимо також реалізацію ініціатив для покращення залізничного сполучення та інфраструктури. Зокрема, плануємо відремонтувати більше 600 км колій та електрифікувати нові ділянки, оновити рухомий склад «Укрзалізниці», – відзначив Денис Шмигаль.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА 30. ІНФРАСТРУКТУРА» РОЗПОВІВ ПРО ПРОЄКТ «ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ»

За словами Глави держави, завдяки цьому проєкту будуть відреставровані українські замки, музеї та театри

«Ми прагнемо, аби Україна була комфортною та затишною не тільки для наших громадян, але й для гостей з усього світу. Ми розуміємо великий та недооцінений туристичний потенціал нашої країни. Нам є що показати і є чим здивувати світ. Тому цьогоріч ми почали програму «Велика реставрація». Мова про відновлення українських замків, музеїв, театрів та інших перлин нашої історичної і культурної спадщини. За три наступних років буде відреставровано 150 таких об’єктів по Україні», – розповів Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

НА СУМЩИНІ 127 ОДИНИЦЬ СПЕЦТЕХНІКИ ТА 190 ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАВТОДОРУ ВЖЕ ВИЙШЛИ НА РОЗЧИСТКУ АВТОШЛЯХІВ

Загалом по області до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов готові 1469 одиниць основної техніки, 869 одиниць інженерної техніки та 4726 працівників установ, підприємств та організацій

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ у період негоди усі служби будуть працювати в режимі підвищеної готовності. 

Більше статей...

  1. НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ НА АВТОМОБІЛЬНІЙ ДОРОЗІ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА
  2. ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ І ВАНТАЖІВ!
  3. З 1 ЛИСТОПАДА НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ СТАНДАРТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВОДІЇВ ЇЗДИТИ ПОВІЛЬНІШЕ
  4. ЗА ПІДСУМКАМИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМЩИНА ПІДВИЩИЛА ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  5. «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ДІЇ: НА СУМЩИНІ ВИКОНАНО РЕМОНТІВ ДОРІГ МАЙЖЕ НА 1,5 МЛРД ГРИВЕНЬ
  6. УВАГА! ШАНОВНІ ПЕРЕВІЗНИКИ, ВОДІЇ, ПАСАЖИРИ, ПІШОХОДИ ТА ІНШІ УЧАСНИКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
  7. НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ
  8. ТЕПЕР КОЖЕН МОЖЕ СЛІДКУВАТИ ЗА ПОКРАЩЕННЯМ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У СВОЄМУ РЕГІОНІ, - ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ
  9. ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ ОХТИРКА-БАКИРІВКА
  10. ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ РЕМОНТ МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА БУДЕ ЗАВЕРШЕНО