Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРОТИДІЯ НЕЗАКОННОМУ ОБІГУ І РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПАЛЬНИМ

За ініціативою Президента Володимира Зеленського уряд 24.12.2019 розпочав широку кампанію з ліквідації тіньових схем торгівлі пальним, в ході якої силами Державної Фіскальної Служби, Національної поліції та Служби Безпеки України було вилучено з обігу більше ніж 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 93,4 мільйони гривень

На підставі доручення уряду, на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 04.02.2020 № 36-ОД «Про утворення міжвідомчої робочої групи для спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Сумській області»

з метою захисту національних інтересів України - життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, реалізація яких забезпечує державний суверенітет України, її прогресивний демократичний розвиток розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 11.02.2020 № 32-ОД «Про утворення міжвідомчої  робочої  групи  для   проведення спільних заходів, направлених на боротьбу з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Охтирському районі» утворено відповідну робочу групу, затверджено її персональний склад.

З метою боротьби з недобросовісними суб’єктами господарювання, які здійснюють незаконну торгівлю пальним, при виникненні підозри вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення або ознак підготовки до вчинення таких порушень Охтирська районна державна адміністрація закликає громадян повідомляти чергову частину Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області 42700, місто Охтирка, вул. Незалежності, 29, телефон (05446) 2 33 44, чи Охтирську районну державну адміністрацію 42700, місто Охтирка, вулиця Київська, 1, телефон/факс (05446) 2 21 50 (цілодобово) або на електронну поштову скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Громадяни можуть викласти усні звернення до Державної Фіскальної Служби засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр Державної Фіскальної Служби за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3», поштова скринька Головного Управління Державної фіскальної служби у Сумській області для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .