Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗДАЙТЕ ЗБРОЮ ДОБРОВІЛЬНО!

Вогнепальна зброя є небезпечною в обігу. Її використання може заподіяти шкоду життю та здоров’ю людей, майну тощо. Сотні тяжких злочинів вчиняються щороку з її використанням. Крім того, саме незаконне зберігання зброї, носіння, придбання, виготовлення, ремонт, передача та збут є кримінальним правопорушенням, за яке передбачене покарання у вигляді позбавлення волі

Боротьба з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин є одним із найважливіших напрямків діяльності правоохоронних органів країни, вилучення зброї з незаконного обігу дає змогу попередити інші злочини. 

На території Охтирського району постійно проводяться місячники добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв, метою яких є покращення оперативної обстановки, запобігання злочинів, вчинених із застосуванням зброї і вибухових пристроїв, виявлення каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Проте одних тільки зусиль поліції в цьому напрямку недостатньо.
Якщо в когось є будь-яка інформація щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин, просимо вас звертатись до працівників Охтирського відділення поліції або за телефоном «102». 

У разі, якщо незаконні зброя, боєприпаси чи вибухові речовини є у вас, то просимо здати їх в поліцію добровільно, адже на підставі ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особа, яка незаконного зберігала зброю, боєприпаси та вибухові речовини звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона їх добровільно здала органам влади.