Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОКРОКОВЕ ВИВЧЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАПОВНЕННЯ ТА ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ

02 грудня 2021 при керівнику апарата Охтирської районної державної адміністрації Ларисі ГРИГОРЕЦЬ, проведено нараду  з державними службовцями апарату та структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права Охтирської районної адміністрації з питань дотримання антикорупційного законодавства, а саме з’ясували нюанси нових порядків:  заповнення та подання електронної декларації; інформування про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування; повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської районної державної адміністрації Ольга ЗАГРЕБЕЛЬНА нагадала державним службовцям райдержадміністрації щодо старту подачі щорічних декларацій залишилось небагато часу. Також повідомила  всім присутнім, що 01 грудня 2021 року набули чинності:  Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; Порядок подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані; Порядок повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті, а також оновлена форма декларації. Вперше у декларантів з’явилася повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації. Тепер подати декларацію буде ще простіше.

         На нараді були опрацьовані основні розділи Порядка заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та покроково вивчена інструкція щодо правильного заповнення електронної декларації.

         З вищевказаними Порядками можна ознайомитись на сайті Охтирської районної державної адміністрації в рубриці «Запобігання проявам корупції».