Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В ОХТИРСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Леонід КЛИЗУБ провів засідання постійно діючої комісії  при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, під час якого заслухано стан роботи зі зверненнями громадян у службі у справах дітей  Охтирської районної державної адміністрації у 2021 році та розглянуто питання громадянки Б., яка звернулася на особистому прийомі до очільника району

За результатами розгляду прийнято протокольне доручення, яке є обов’язковим для виконання відповідальних працівників адміністрації.

«Робота зі зверненнями громадян має постійно вдосконалюватися та знаходитися на постійному контролі у відповідних фахівців», - зауважив Леонід Клизуб.     

 Нагадуємо, що у зв’язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян  тимчасово призупинено! На час скасування прийомів громадян  керівництвом Охтирської районної державної адміністрації пропонуємо скористатися скринькою «Для звернень громадян», яка знаходиться  у фойє  адмінприміщення.

 В Охтирській районній державній адміністрації  працюють телефони: телефон «гарячої лінії» - 2-21-50 та телефон «Довіри» - 2-21-50 (контактна особа – Шандиба Валентина Іванівна),(понеділок – п’ятниця з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00).

На період карантину МОЗ рекомендує уникати людних місць та дотримуватись дистанції не менш ніж 1,5 метра від інших людей.

«Оскільки існує загроза поширення вірусу, ми переконливо просимо всіх мешканців Охтирського району максимально обмежити фізичні контакти та пересування в громадських місцях без крайньої потреби» - наголосив Леонід Клизуб.