Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОМАН ГРИЩЕНКО ПРО ВІЗИТ НА RGM GROUP: ВИКОНУЄМО ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ТА МОДЕРНІЗУЄМО ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНУ ГАЛУЗЬ СУМЩИНИ

3 травня в смт Степанівка голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко проінспектував виробничі потужності групи компаній RGM group, яка за 2020 рік інвестує 25 млн грн. у нове промислове виробництво – силоси для зберігання цементу, нову автоматизовану лінію з виробництва фігурних елементів мощення, а також інше обладнання, що  значно вплине на розвиток дорожньо-будівельної сфери Сумщини та благоустрій її територій

Роман Грищенко оглянув виробничі бази RGM group, які укомплектовані новими силосами для зберігання цементу та мінерального порошку ємністю 225 тонн, що гарантує безперебійне забезпечення будівельних майданчиків області. Особливу увагу голова облдержадміністрації звернув на сучасний, повністю автоматизований асфальтобетонний завод, який систематично випускає понад 160 тон асфальтобетонних сумішей за годину. 

Об’єми виробництва заводу забезпечують будівництво доріг Сумщини найякіснішою продукцією, яка відповідає сучасним німецьким аналогам. Більш того, через місяць в смт Степанівка RGM group запускає нову автоматизовану лінію з виробництва фігурних елементів дорожнього мощення, що забезпечить благоустрій територій міст і сіл області.

Голова Сумської облдержадміністрації підтвердив, що наразі компанії активно нарощують та модернізують власне виробництво. Це дає змогу оперативно та якісно будувати дороги та штучні споруди Сумщини. За його словами, треба брати приклад з компаній такого рівня, які інвестують кошти задля розвитку економіки Сумщини та безпеки її жителів.

«Група компаній RGM group успішно розпочала виконання програми Президента «Велике будівництво», створюючи всі необхідні умови для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг Сумщини. Наразі реалізовуються дорожні та мостові проекти, які безпосередньо входять у національний проєкт Президента України та Уряду», - наголосив голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко.  

Сезон дорожніх робіт 2020 року стане для RGM group (до якої входять ТОВ «Роад Констракшн», ТОВ «Гелікон груп» та ТОВ «Сумимостобуд») рекордним, упевнений керівник групи компанії, об’єднаних спільною метою, Сергій ГОЛУБ.

«Ремонт доріг – пріоритетний напрямок голови облдержадміністрації Романа Грищенка, над яким RGM group активно працює. Наша спільна мета – зробити пересування жителів та гостей Сумщини комфортним та безпечним, підсилюючи економіку України. RGM group має власний сучасний асфальтобетонний та бетонний заводи, виробництва залізобетонних виробів та тротуарної плитки. Автопарк  RGM group налічує понад 100 одиниць спецтехніки. Наші потужності дозволяють швидко реалізувати політику Президента України та виконувати на місцях завдання голови облдержадміністрації щодо комплексного будівництва та ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури Сумщини. Час спільними зусиллями зробити дороги Сумщини дійсно сучасними, безпечними та якісними», - прокоментував керівник групи компанії RGM group  Сергій Голуб.

Окремо офіційна делегація зупинилася на питанні оптимізації доставки вантажів шляхом будівництва нової залізничної колії в смт Степанівка, яку компанія RGM group планує відновити та збільшити її протяжність. Оскільки процес будівництва колії виявився досить складним з точки зору оформлення дозвільних документів та технічного забезпечення, Роман Грищенко дав доручення відповідним органам пришвидшити оформлення дозвільної документації та найближчим часом завершити будівництво об’єкту.

«Модернізація залізничної лінії не лише удосконалить логістику, а й допоможе створити нові робочі місця, збільшить об’єми виробництва та темпи дорожньо-будівельних робіт», – акцентував голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, у рамках спільного державного проєкту Президента України та Уряду «Велике будівництво», який стартував з березня 2020 року, питання капітального будівництва доріг є пріоритетним напрямком діяльності влади як на всеукраїнському рівні, так і на місцях.