Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЯКИМИ Є ГОЛОВНІ ВИКЛИКИ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ У 2021 РОЦІ ТА КЛЮЧОВІ ЗМІНИ, ЯКИХ ВІН ПОТРЕБУЄ?

Ці теми під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» обговорюватимуть представники Офісу Президента, виконавчої влади, міжнародних організацій, українських державних компаній, місцевих та міжнародних бізнес-спільнот, експерти та науковці. Форум проходитиме 17-19 березня в Києві

Не має значення ФОП чи «ентерпрайз», третя група чи платник НДС, компанія з іноземним капіталом чи стартап на стадії friends, family, fools. Саме ці люди створюють ВВП, робочі місця та рухають українську економіку. І всі вони потребують підтримки і діалогу з державою.

Налагодження цього діалогу і є метою форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава», що розпочнеться 17 березня 2021 року.

Завданнями форуму є обговорення: проблем ведення бізнесу в Україні; шляхів співпраці бізнесу та влади; питань покращення інвестиційного клімату; інноваційних підходів до ведення та розвитку бізнесу; реформ податкової та митної служб.

Прямі трансляції проходитимуть на сайтіukraine30.comі на каналі Youtube: bit.ly/3pS9Y7nта на сторінці у Facebookhttps://www.facebook.com/